Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol vannak...

Nyíregyházán hol vannak bababoltok?

Figyelt kérdés
Érdekelne cím és bolt neve, és hol lehet ólcsobban vásárolni pl. mellszívót, orrszívót, kókuszmatracot, babaágyneműt
2010. márc. 16. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
a kossuth utcan az emberke bababolt,a brendon a tescoval szemben,a tescoban is vannak nagyon jo dolgok,a kelet aruhazzal szemben is van 1 az amerikai.
2010. márc. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. márc. 17. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Mesi bababolt, Kállói u. 2., a kórháztól nem messze.

Itt megtalálod: [link]

2010. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én is Nyh-i vagyok:), mi már majdnem mindent megvettünk a babának, április végére várjuk!

Kókuszmatracot a Vasvári Pál u.-n vettünk a Zsebi Bababoltban, szerintem ott a legolcsóbb, én utána néztem, mindenhol 10.000 Ft körül volt, itt 6.600-t vettünk!

Ahogy előttem már írták is, a Kállói út elején van a Mesi Bababolt, ide is érdemes elnézni, ott pl. érdemes mindenképpen megnézni a babakocsikat, ha számít az ár, és nem engedheted meg a Brendonos 80-100.000 Ft-osokat... mi sajnos nem:)!

Ágynemű sok helyen elég olcsó, attól függ milyen árban gondolkodsz, és mennyire számít, hogy minőségi is legyen(meg szép), mert legtöbb helyen tűrhető árak vannak, viszont a választék gyenge. Kb. a 2részeseket már 3-4.000 Ft-ért meg tudod venni, a Brendonban is érdemes megnézni, bár ott drágább, a 3részesek 10-11.000 körül vannak, de minőségben látni fogod a különbséget! Mi egyébként azt netről rendeltük: www.babafelszereles.hu ; nekünk ebben számított, hogy tényleg minőségi és szép legyen, ebből nem akartunk olcsót venni.

A Kossuth utcán van még az Emberke bababolt.

És amit még ajánlok, az Új utcán az Enikő pelenkabolt, nem csak pelenkákat árulnak, és árban nagyon jók!! Érdemes itt a lepedőt, kifogót, plédet, takarót, hálózsákot, body-kat, rugikat, kocsikabátot, cumisüveget, cumit, vízhőmérőt... stb. megnézni!

Orrszívót gyógyszertárban is érdemes megkérdezni, egy biztos, hogy a "sima" kézi nem ér semmit (tapasztaltak mondták), olyat vegyél amit a porszívóra kell rakni!

Mellszívóból az AVENT-eset ajánlják, szerintem ezek a hipermarketekben olcsóbbak, mint a bababoltokban, és még a több db-os rugikat, body-kat is érdemes megnézni pl. a Tesco-ban!

És a C&A-ban is vannak babaruhák!

Ennyi jutott eszembe!


Boldog babavárást!

34 hetes kismama

2010. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2010. márc. 17. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!