Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamik nektek...

34-35 hetes kismamik nektek is sokat feszul a hasatok slja?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon feszes alul a hasam, remélem ez nem baj... Nem gorcsol vagy ilyesmi, csak folyamatosan feszes.

34+4 hetes km


2010. márc. 16. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is a 34. hétben járok és nekem is sokat feszül,de szerintem azért mert a feje már nehezen fér el és amikor mozgatja akkor érezzük.Legalább is én igy gondolom mert a popsiját is nagyon kiszokta tolni a gyomrom környékén úgy hogy szinte már fáj.Ja és főleg akkor érzem hogy feszül amikor űlök vagy sétálok.Úgy látszik ezeket az én babám nem igazán szereti.
2010. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok, de nekem is folyamatosan feszül. Főleg menés közben, vagy ha csinálok valamit (takarítok, ilyesmi).

Néha olyan, mintha az egész hasam alja ki akarna szakadni, meg nehéznek érzem. Lehet, hogy ez természetes.

2010. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is már a 28 ik héttől, az orvos magne B6 ot írt azt szedem aztán az segít, 33 h km
2010. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem. Főleg ha sokat mászkálok vagy sok mindent csinálok aznap. Tegnap már annyira feszült estére, hogy alig tudtam menni. Mintha minden lépésnél szúrkálna valami, de a felkelés sem volt semmi. Szerencsére reggelre elmúlt. 35 hkm
2010. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!