Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiúnévre van ötletetek?...

Fiúnévre van ötletetek? 21hetes vk nem tudom még mi a kis ficánkám neme. DOBROSI a vezetéknév. Mennyit vártatok a hepetits eredményre?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a múlt héten derült ki a babánk neme. Ha kisfiú lett volna, akkor Nimródnak hívták volna... de kislány lakik odabent :-)))

A hepatitis eredményt a védőnődnek küldik majd (legalábbis nálunk így van Újpesten), ő szól majd ha megérkezik. Ez kb. 1-1,5 hónap volt az első terhességemnél.


22 hós kislány anyukája + 20 hetes kismami

2010. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk 19hetesen derült ki, hogy kislány:) Ha fiú lett volna Patrik, igy viszont Petra. Még nekem sem jött meg az eredmény. 21hkm
2010. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Márk nagyon jól menne a vezetéknévhez. :) Mi harcolunk a férjemmel a fiúneveket illetően, nekem a Noel, és a Zétény tetszik, neki persze egyik sem. :) De még nem tudjuk, hogy mi lesz, talán majd ma. :)

Boldog babavárást!

19+3 h km

2010. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
18.-án lesz a 34.szülinapom akkor megyek 4D-re.Talán ott kiderűl.Van egy 14 éves lányom Ő Evelyn.Elsó házaságomból.Márk nagyon jó de mind tetszik amit írtatok,de nálunk is apuka nagyon válogatós neveket illetően.A kislány név megvan:Boglárka Hanna
2010. márc. 16. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Soma
2010. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit szóltok a Mátyáshoz?
2010. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem szuper vezetékenevetek van, szinte minden jól megy hozzá! nekem a Barnabás a favorit! igy egészben kiomondva egy nyugodt, kellemes név, de leghet aranyosan becézni is(Barni, Barnus). de nálunk versenyben voltak még: Áron,Ádám,Olivér,Dominik. de egyértelműen a Barnabás lett a befutó:)
2010. márc. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Noel:-))
2010. márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Bálint tetszik legjobban ehhez a vezetéknévhez.
2010. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó nevek igazán de azthiszem maradok az eddigi névnél Ő:Bálint Sándor lenne.Köszi mindenkinek.Boldog baba várást és mielöbbi tavaszt!
2010. márc. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!