Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvagyok fázva. Mit vehetek...

Megvagyok fázva. Mit vehetek be ilyenkor, ami nem ártalmas a babának?

Figyelt kérdés

Már 4 napja nagyon folyik az orrom, néha úgy bedugul, hogy levegőt is alig kapok rajta, csak a számon keresztül. Tegnap este már elkezdtem köhögni is. Lázam nincs szerencsére. 20 hetes kismama vagyok. Iszom a csipkebogyó teát, a hársfa teát mézzel, szedem a C-vitamint (Cetebe), a Femibiont. Ma reggel már Oscillococcinum-ot is vettem be. Remélem ezzel nem ártottam a kisbabámnak... Mit vehetnék még be, hogy végre elmúljon ez a fránya megfázás????


Előre is köszi a válaszokat.


2010. márc. 16. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor nagyon beteg voltam, náhtára cink+c-vitamint szedtem, a torkomra méz meg citrom, plusz kamillával gőzöltem naponta 2x. Így elég hamar átment rajtam. Akkor 9 hetes voltam. Nyugi, nem ártasz neki, csak a lázra figyelj!

Mielőbbi gyógyulást!

2010. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ma már kicsit jobban vagyok, remélem ez már tényleg a vége, mert nagyon féltem a kis pocaklakót :-)
2010. márc. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!