Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22+4 vagyok, és ma éreztem...

22+4 vagyok, és ma éreztem ilyet először, ez normális?

Figyelt kérdés
a köldököm alatt kb 1 centivel olyan érzésem van, mintha 1 tű állna benne, éles szúró fájdalom, és nem akar múlni, már kb 5 perce. Eddig is voltak fájások, de azok húzódások voltak, teljesen más érzés. Ez az élesebb fájdalom is természetes a has növekedése miatt? kicsit aggódok...
2010. márc. 16. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be magnéziumot és pihenj le egy picit. Ha elmúlik, akkor csak a méhed tágul, ha fennmarad a fájdalom, kérdezd meg a dokitól.
2010. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia! köszi a választ, most elmúlt már, csak akkor is megijedtem, hogy normális volt-e. Főleg, hogy tegnap alig éreztem mozogni a babámat, talán a havat érezte meg, és attól lassult be, nem tudom, de a kevés mozgás és a szúrás így együtt kicsit megijesztett. Amúgy másnak is belustult a babája ebben az időben?
2010. márc. 16. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnap nekem is lusti volt, rúgást alig kaptam, talán 4-5-t, inkább csak költözködött ide-oda... Máskor meg le sem áll egy percre sem...

Ehhez a szúrós érzéshez viszont nem tudok hozzászólni, nekem ilyen nem volt, meg keményedésem sem még soha. De a magnéziumnak használnia kell rá. A szúrás meg, - az a lényeg, hogy elmúlt. :) Nekem is volt hasonló, csak oldalt, 1 napig tartott, nem bírtam lábraállni, kiegyenesedni, elmúlt, és azóta sem jött elő... Ilyenek vannak, és lesznek is, sok furcsaság van, ne vedd görcsösen, és akkor nem tűnik fel minden. :)

29 hetes km

2010. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szoktam hasonlót érezni, de csak a jobb oldalon, fél úton a köldököm és az alhasam között. Főleg hirtelen mozdulatoknak, vagy erős köhögésnél jön rám. Nagyon ilyesztő, de nem szoktt gondot jelenteni, ha elmúlik. Fekvés és magnézium a gyógymódja, általában néhány perc alatt elmúlik. Ha gyakran van, vagy sokáig tart, azért szólj róla a dokidnak! Én már a 3. babát várom, és mindegyikkel volt ilyen szurka.

Sok boldogságot!

26 km

2010. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!