Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fog látszani a pocakom?

Mikor fog látszani a pocakom?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok de még nem látszik, még csak annyi se hogy dudorodna alul . Baj lenne ? Vagy ez egyén függő? Szúrkàlàsokat meg ilyen nyilassokat meg ilyeneket érzek minden reggel 6hete hanyok meg a reggeli is kijön néha melleim is ugyan úgy fajnak. Nektek 12 hetes uhn látszott már ? Kis husi van a hasamon így nem tudom meg különböztetni hogy most az az lenne inkább hàly... 57kg vagyok. Köszi
2015. szept. 28. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ez alkat függő, kinek mikor kezd látszani. Nekem mindkét gyereknél a 20 hét után kezdett látszani (én is 57 kilóról indultam), az első lányomnál a 12. héten még szinte homorú volt a hasam, nem is puffadtam. Ha a babával minden ok, akkor semmi jelentősége nincs a pocak méretnek!
2015. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
A "hály" az fájt. Nagyon.
2015. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57 kilóval kezdtem és most 58 vagyok, (hozzá 178 magas), második baba és bőven letagadhaton így a 14 héten.
2015. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Extrém módon egyénfüggő! Kár ezen agyalni, tudom, hogy szeretnéd, ha már látszana, de hidd el, hogy nincs jelentősége. A babád és a méhed méretét is folyton ellenőrzik, csak az a lényeges. A méhed a 11. héten még nem is emelkedett a szeméremcsont fölé, nincs minek látszania. Akinek ilyenkor már "pocakja" van, az nem a baba okozza, hanem a puffadás. Igazán egyébként a 20. hét után szokott csak megindulni.
2015. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsik meg nyugodtam
2015. szept. 28. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van még minek látszania.

Én 20 hetes vagyok a második babámmal, most mondogatják már, hogy látszik, de csak azok, akik tudják, hogy baba lesz. Inkább csak úgy nézek ki, mintha híztam volna egy kicsit.

Az első babámmal amikor terhes voltam, még kimondottan vékony is voltam, de vele sem egy dudorodás látszott félidősen, hanem ott is úgy néztem ki, mint aki picit meghízott. Emlékszem, 20 hetesen csináltam egy képet magamról oldalnézetben, de annyira nem látszott a pocim, hogy inkább kidugtam egy kicsit, csak hogy látni lehessen valamit (messzebb élő rokon kérte, hogy küldjek magamról pocis fotót), gondoltam, akkor már lásson is valamit :D

2015. szept. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!