Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs különösebb veszélyezt...

Ha nincs különösebb veszélyeztető körülmény program császárnál, akkor miért nem várják meg a betöltött 39. hetet?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam megvárták.
2015. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam is megvárták, és most is megvárják.
2015. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvárták, a 2. császárom 39+4 -re lett, a 3. pedig pont betöltött 39-re.
2015. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont betöltött 39. héten volt.
2015. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs különösebb veszélyeztető körülmény, akkor miért is van program császár? Miért nem várják meg legalább azt, hogy spontán induljon meg a szülés? A babának is jobb lenne. Nem a 39. hét, hanem a spontán indulás, fájások, felkészülés a születésre. (elenyészően kevés esetben tilos maga a vajúdás, rövid ideig is)
2015. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában megvárják. Nálam a 40. akarták kivárni, de nem tartottunk ki addig. Pedig ha a 39. héten az eredeti napon operálnak, nem lett volna komplikáció.
2015. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

39+2 hetesen császároztak. Mi előre megbeszéltük a dokival,h jó lenne megvárni a 39. hetet. De mondta,h ha jönnek a fájások, akkor hívjam menjek rögtön, és sürgősségi császár lesz.

Viszont itt a gyakorin már olvastam,h vannak olyan kórházak/orvosok, akik nem várnak ilyen sokáig. Sztem ennek egyszerű oka van, biztosra akarnak menni azt illetően,h akkor legyen a műtét, amikor ők az ügyeletesek. Ha tovább várnak, akkor ha megindulna a szülés, a szabad napjukon kéne bemenni :) Természetesen ez csak akkor áll, ha fogadott orvos van.

2015. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nitókrisz ***** válasza:

Elnezest az offert, csak arra reagalok, hogy miert nem varjak meg, hogy beinduljon a szules. Nem tudom miert van "program" csaszar, de szerintem ez csak indokolt esetben normalis es ha indok van ra, akkor nem biztos hogy meg kellene varni az orvosnak, hogy beinduljon a szules, hogy utana kapkodni kelljen.


Az en esetemben surgossegi csaszar volt, azert, mert bar ebindult normal modon a szules es mar perces fajasok voltak, a fajasok alatt leallt a gyerek szive. Ha varunk, meghalhatott volna - en peldaul meg egyszer ezt nem kockaztatnam meg, hogy varjunk, mert az jo a gyereknek ha kiprobalja milyenek a fajasok.

2015. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!