Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19+4 hetesen megyünk 4D...

19+4 hetesen megyünk 4D ultrahangra. Egész alakban fog még látszódni a baba a képen?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy bele fog még férni egy képbe, vagy már ki fog "lógni"? Nem tudtam jobban megfogalmazni... :)

13 hetesen voltunk, akkor még belefért, szépen láttuk hogy mocorog.


2008. szept. 9. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 16 hetesen voltam, akkor azt mondta az orvos, hogy ez az utolsó terhességi hét, amikor még belefér a baba egészben. Jó mozizást! 28 hetes kismama.
2008. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekünk 18 hét 3 naposan még egyben látszódott, szerintem 1 hét alatt nem nő annyit, hogy ne legyen egyben. Bár a méretétől is függ, lehet 16 hetesen akkora mint másnál 18 hetesen. Majd meglátod.

minden jót. 4 hónapos kisfiú anyukája

2008. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 19 hetesen és 3 naposan voltam. Benne volt egészben a babó, de annyira szerintem még nem élvezhető a 4D, mert még túl pici, hogy látszo a pofija.
2008. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap voltam, 22+0 hetesen. Az egész csöppséget láttuk,egy tünemény volt!
2008. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a szakember, hogy a 30. hét körül érdemes menni. mert akkor még belefér a képbe és van rajta már egy kis husi is, tehát sokkal formásabb. 3,5 hetünk van még addig, de már alig várjuk :)
2008. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!