Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvosom 6,5 mm-es petezsáko...

Az orvosom 6,5 mm-es petezsákot,5 hetes terhességet állapított meg, de szívműködést nem. Azt mondta nebízzam el magam. Normális ez a méret vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívműködést a 6-7 hét környékén lehet látni.Reménykedni azért lehet,a következő UH-n minden kiderül majd.
2008. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj,korán mentél az orvoshoz,de ő azért mondta,hogy bármi lehet,mert még annyira korai terhességről van szó,hogy bárhogy alakulhat a dolog.
2008. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

Ne keseredj el, 6 hetesen nekem is csak a petezsákot látta, és majd csak a 10. hétre hívott vissza! Azt hittem megőrülök, annyira hosszúnak tűnt. De volt szívhang!! Ha nem mondta, hogy a petezsák aránytalan, vagy szabálytalan alakú, akkor minden ok. A szívműködést amúgy is legkorábban 7 hetesen mutatja ki az uh. Szorítok!

35 hetes pocis

2008. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak, hogy ne ijedj meg leírom neked az én adataimat, 5 hetes terhesen volt a petezsák mérete 5,6 mm kisebb, mint a tiéd és nem volt semmi baj, a 7.héten már hallottunk szívhangot is. Most 9. hétben vagyok és 5.én 36,2 mm a petezsák és a babónk 16,7 mm. Én attól ijedtem meg, hogy milyen gyorsan nő:-)
2008. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!