Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol van? Mi lehet velem?...

Mitol van? Mi lehet velem? Egesz nap nem erzem jol magam, nyugos vagyok, sehogy sem jo, faradt vagyok, pedig ledoltem, aludtam 2 orat hatha jobb lesz, de nem. Faj a hatam, derekam. Mitol van ez? 36 hetes multam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én még "csak" 20 hetes vagyok, de ugyan igy érzem magam.Még a babám is lustább alig mocorgott ma.Szerintem ez a szélsőséges időjárás kinoz minket.

2010. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

21 hetes vagyok és nagyon fáradt, szinte óránként fenn vagyok és nagyon fáj a derekam is. Ez tényleg valami front lesz, a baba is nagyon lusta volt a napokban.

2010. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem és szinte egész nap aludnék, ha tudnék, de már mindenhol fáj a fekvéstől pár óra után. :( 34 hkm
2010. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!