Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szülés közeledtét jelző...

A szülés közeledtét jelző iszonyú derékfájdalmak hasonlítanak egy jó erős derékbecsípődéshez ami akárhogy mozogsz, fordulsz fáj? 40hkm

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen a 34. héten is volt, a baba ráült az ülőidegemre, azt nyomta. Pár nap múlva végre elmozdult, én meg végre sírás nélkül tudtam létezni, és kialhattam magamat.


Szülés azóta sincs a kanyarba se.

2010. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább nagyon erős menstruációs görcsökhöz hasonlítanám.
2010. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert éjjel én is ezt éreztem. Arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam alja, de annyira, hogy nem tudtam az oldalamon feküdni, és a hátamon is csak felhúzott lábakkal. Amikor felkeltem akkor meg mintha becsípődött volna egy ideg, annyira nyilalgatott a derekam, de nem folyamatosan éreztem, hanem időnként belenyilalt. De nem volt rendszeres fájdalom. Nem lehetett időt mérni stb... De menni is alig tudtam úgy fájt. Kedves kérdező te is ilyesmit éreztél? Ne haragudj, hogy nem tudok segíteni, csak belekérdezek a tiédbe, de én is már kérdezni akartam amikor megláttam a te kérdésedet. Viszont én még csak 34 hetes vagyok. Lehet hogy ettől az időtől volt?
2010. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!