Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Elevitet egész terhesség...

Az Elevitet egész terhesség alatt lehet szedni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan. Hátrányod biztosan nem fog származni belőle :)
2010. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még szoptatás alatt sem árt.
2010. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, lehet szedni, sőt ajánlott is, egészen addig, amíg szoptatsz.
2010. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze lehet, sőt, kell is a vitamin ezerrel! Én végig szedem és szoptatás alatt is fogom!
2010. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szedtem, és aztán a szoptatás alatt is. Majd azután is, majd újra terhes vagyok :)
2010. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy ne szedjem minden nap, mert nagy a babám, és a súly miatt nehogy hamarabb szülessen meg. 3-4 naponta 1 et szedtem.
2010. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsónak: furcs, hogy ezt mondta a dokid, mert a babád nem a vitamintól nagy valószínüleg! Én sok kismamát ismerek akik elevitet szedtek és volt akinek pici, volt akinek nagy és a többségnek normális méretű babája született. Szerintem ez inkább genetika kérdése! De, ha a dokid ezt mondta akkor biztos jo oka volt rá, jobb megfogadni a tanácsot.
2010. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondta a nogyogyaszom hogy kozbe felejcsem el bevenni a vitamint,es egy heten csak ketszer vegyek be,mert a vitamintol csak no a baba es ha az etrendem valtozo akkor a baba a szervezetembol meg kap mindent amire szuksege van.Erdekes:)38 hetes vagyok es a babam sulya megfelelo.
2010. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes,nekem a dokim azt mondta,hogy nyugodtan szedjem és akár a 28.héttől napi 2-öt is,mert nem ettől lesznek nagyok a babák...Megjegyzem a dokim főorvos és a MTA tagja,tehát nem egy mezei orvos.Igaza is lett 3450 g-al és 50 cm-el született a fiam,ami szerintem 1 átlagos súly.Szoptatás alatt is szedtem és mégsem híztam meg.A fiam 6 hós korára már visszajött az eredeti súlyom.Úgyhogy szedd csak nyugodtan.Kell a vitamin Neked is és a babának is.Főleg télen.
2010. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!