Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek hol jobb szülni,...

Szerintetek hol jobb szülni, a veszprémi vagy a székesfehérvári kórházban? Minnél több tapasztalatot szeretnék.

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,én a veszprémi kórházban szültem,meg voltam elégedve mindennel!

Pár éve eltörtem a kezem-nagyszüleimnél történt,akik Fehérvár mellett laknak-és oda vittek be,hát nem sok jó élményem van(műtöttek)a kórházról,ill. a dolgozókról!Mondjuk az nem a szülészet volt, az tény!

2010. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Veszprémben nagyon kedvesek a csecsemős nővérek,mindenben segítettek!A szülésznők is rendesek,6 szülésznőt "fogyasztottam" a 18 órás vajúdás alatt!

Végül császár lett,2 doki volt benn(Kállay Miklós,Jósa Elemér).Kállay minden nap bejött,érdeklődött(pedig pénzt nem kapott)!

Az osztályos nővérek közül egy nem volt szimpatikus,a többi kedves!

Ezek az én tapasztalataim!

Remélem segítettem a válaszommal!

Szép estét,könnyű szülést!

2010. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azért érdekelt, mert én az első babámat Veszprémben szültem, viszont most elköltözünk, és lehet, hogy Fehérvár közelebb lenne. Panaszom a szüléskor nekem sem volt, inkább a terhesgondozással nem voltam megelégedve.
2010. márc. 8. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,nekem a terhesgondozással sem volt gondom!

Talán érdeklődj olyantól,aki Fehérváron szült!

Első és második válaszoló voltam

2010. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!