Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mást is szívatott meg így a TB?

Mást is szívatott meg így a TB?

Figyelt kérdés
December közepétől képesek fillér nélkül hagyni egy kismamát!Nagy cirkuszok árán elértem végre, hogy kedden feladják a pénzem. Kb. az hány nap alatt ér ki a helyi Postához?
2010. márc. 5. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én januártól vagyok táppénzen és még egy árva fillér se jött a postán!:-(Elég szomorú,hogy így kell könyörögni azért ami jár!Bezzeg a kissebség napra pontosan megkap minden pénzt!Ez magyarország!Felháborító!23 hetes kismama
2010. márc. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én november 6. óta vagyok szülési szabin, de még én sem kaptam egy forintot sem. Anno a táppénzre is 3 hónapot kellett várnom. Ilyenek ezek.
2010. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! én szept. 7-én adtam fel az igénylést (a munkahelyem töltötte ki!). Aztán csak vártam és vártam... egy fillér se jött, még a nagyok utáni családi se (3 nagy van + akkor született a pici). Nem kell mondjam, mennyi kiadás van egy újszülött mellett a 3 nagynak, főleg iskolakezdés idején.... Szóval egy ideig vártam türelmen, hogy akkor majd egyszer jön a pénz.... De csak nem érkezett meg. Elunva a várakozást és azt, hogy fogyott a pénzünk, felhívtam a hivatalt... ott először azt mondták, hogy már utaltak... aztán meg az, hogy "rendszerhiba miatt" nem utalt a számítógép.... Köszi! És, ha nem telefonálok????? Na, végül is néhány nap alatt megjött az összes pénz visszamenőleg is, november végén!!!!!!

Ha postán kapod, akkor kb. 1 hét az átfutás, lehet picit több is. Nekem is postán jön a Gyed, ha 1-jén adják fel, 10-dike körül ér ide :(

2010. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Engem nagyon felháborít. A Pesti Oep -el email-ben hetekig vitatkoztunk, mire feladta a pénzem. Eszméletlen mit tudnak ülni rajta.

Ráadásul a volt munkáltatóm is szemétláda egy cég, mert eleve késtek a papírjaimmal ők is.

2010. márc. 5. 07:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ezért adtam én postára a táppénzes papíromat és nem a cégem, mert ott min.2hetes késéssel ment volna.
2010. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismerős... :(

Én november óta vagyok táppénzen.

A kedves főnökömnek köszönhetően csak december közepén lettek beadva a papírok...

Azóta semmi..egy fillér nélkül vagyok azóta is...


Szemét egy rendszer,na meg a vállalkozók...:(

2010. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!