Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak nekem nehéz elképzelni...

Csak nekem nehéz elképzelni hogy egy igazi kis ember van a hasamban?!

Figyelt kérdés
Nekem olyan kicsinek tűnik a hasam pedig azt mondják elég nagy már,35 hetes vagyok,ugyhogy már több mint 2kg-nak kell lennie a babának elvileg,mégsem érzem a súlyát...ez normális?más is van így?
2010. márc. 4. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A súlyát én se érzem, mármint ha ülök vagy járok. Bezzeg amikor fektemből kell felkelni, az csak nagy nyögések árán sikerül... :-)


De épp arról árdozom hetek óta a férjemnek, hogy most már határozottan érzem: egy valóságos csecsemő van a hasamban, aki ha kibújna, már megmaradna. Odabent pedig érzem a kis térdét, kezét, lábát, popóját, ahogy kidugdossa... Én meg simogatom a hasfalon keresztül. :-)

2010. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 40. hetet töltöttem, állítólag 4 kg feletti a baba de úgy hozzá szoktam a pocak súlyához hogy általában észre sem veszem. Nézem a tükörben a nagy hasamat és egyszerűen nem tudom elképzelni hogy egy kifejlődött kisbaba van benne. Nem megy. Várom már a szülést, szerintem ha meglátom a kicsimet őszintén meg leszek döbbenve hogy belőlem jött ki :)
2010. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én a szülőszobában hittem el......nekem addig nem volt kézzel fogható....:)....hülyeségnek tűnik, de nekem ez volt, pedig láttam 4D-n is...........jó babázást!
2010. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is láttam 4D-n is 22. héten de annyira elképzelhetetlen...

Tudom hogy kis "görnyedt kukac" alakban van és ezért nem érzem nagynak de mégis a minap láttam a barátnőm babáját aki 33 hetesen szült és megdöbbentem akkor hogy nekem is kb ekkora..

2010. márc. 4. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos. (: Szerintem szerencsés alkat vagy, hogy nem érzed terhesnek a picurod súlyát, de lehet, hogy még előttetek áll egy nagy növekedési ugrás. Én is az első babánkat várom, de a tapasztaltabbak azt mondják, hogy az utolsó hónap szokott a legnehezebb lenni. (Az én hasam speciel akkora, mint egy görögdinnye, és olykor a puszta létezés is komplikáltnak tűnik.)

Próbáltam ugyan elképzelni, hogy milyen lesz majd, ha megszületik, de igazán átérezni biztosan csak akkor fogom tudni, mikor a világra jön. Néha megdöbbenek azon, hogy ez mekkora csoda. Gondolj csak bele, nemrég csupán két sejtecske, meg egy érzés volt, mára meg egy kis emberi lény, aki néhány héten belül elkezdi a saját életét. Fantasztikus! A legjobbakat kívánom nektek, boldog babavárást és kitartást az utolsó hetekre. Üdvözlettel: 36 hetes kismama

2010. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
egyébként én se éreztem "akkorának" magam....meg annyira összehúzzák magukat, h hihetetlen h ott elfér egy pindur kis élet.....amikor meghallod a hangját és meglátod a kis ciklámen testét....hihetetlen élmény lesz!!!....a szülés előtt én még vígan sütiztem rohangáltam a 38.héten és 2650g-os fiam, bár nem volt hatalmas....én sem éreztem nehéznek.....
2010. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg furi,én is 34 hetes vagyok,mondjuk én érzem a súlyát,mert nem sokat híztam,de a hasam bazi nagy dinnye!:)De én azt nem tudom elképzelni,hogy hogy fér el bennem?Meg hogy hogy nem nyomom össze?Olyan hihetetlen még mindig...!:)Nekem már 31 hetes 1900 gr volt,úgyhogy nagy is lesz!:)
2010. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz :)
2010. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!