Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék egy szülész-nőgyógyá...

Szeretnék egy szülész-nőgyógyászt választani Miskolc Szentpéteriből. Kit lenne érdemes felfogadni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Nagyon sok jo orvos van ott, de en szivbol ajanlanam Dr. Dienes Jozsef szulesz nogyogyasz genetikust. Nala szultem ket honapja es vegig a terhesseg alatt is es szules alatt is megbizhato, kedves, alapos volt, szakertelme atsegitett a nehezsegeken, a szules is siman termeszetesen ment, hala neki, mert o vegig hitt bennem :) A telefonszama:0620 4737973 , a maganrendelese az arany janos ter 4 szam alatt van, a macropolis mogotti negyemeletesekben. Amire keszulj fel, hogy nagyon sok kismamaja van altalaban, de megis becsuletes es figyelmes. Sok szerencset:)
2015. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt kihagytam hogy en mar elotte is hozza jartam evekig, es kezelt is, es mindig minden rendben ment. ami meg fontos pedig az hogy nem penzehes egyaltalan. a maganrendelesen is 5000 ft egy citologia. en nagyon szeretem, ha ot valasztod remelem neked is jo tapasztalatod lesz.
2015. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. szerintem én is hozzá fogok menni.
2015. júl. 7. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:
ennek nagyon orulok! Hiaba a korhazi korulmenyek, ott vannak a legjobb orvosok es o az egyik legjobb a legjobbak kozott is :) nekem a szulesnel is bent volt idoben, es a vegen meg a kengyelt is o szerelte fel a kitolasi szaknal, aztan a varratokat ugy szedte ki hogy nem is ereztem :) Penzrol sosem volt szo koztunk, meg csak nem is celzott ra, nem varta el, de persze adtam neki,halas vagyok neki orokre, mert nehez szules volt, de megis szep emlek, es a 6 hetes vizsgalaton is o segitett feher kopenybe levinni a babakocsit a lepcson :D SOk sikert Nektek is!
2015. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!