Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt Balassagyarmati vagy...

Van itt Balassagyarmati vagy környéki kismama?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék vele.

Én 22-hetes kismama vagyok:-)


2010. márc. 3. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia Felsőpetényi vagyok és tegnap töltöttem be a 16. hetett.Szabadkai a fogadott orvosom. Te kihez jársz? Nekem ez a 2. terhességem,a lányom már majdnem 4 éves,2 hete voltam chorion biopszián és az eredmények szerint most fíam lesz.
2010. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia:-)


Én pap dr-hoz járok!! nekem is a 2. terhességem, nekónk már van egy nem sokára 5 éves lányunk, és nagyon úg néz ki a tesó is kislány lesz:-))

2010. márc. 3. 18:40
 3/12 A kérdező kommentje:
chorion biopszián?? Ez mit jelent??
2010. márc. 3. 18:41
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyan mint a magzatvízvétel a 15. terhességi héttől történhet, a hasfalon keresztül, speciális tűvel, ultrahang ellenőrzés mellett. Mi lesz a baba neve? A mi babánknak nem tudjuk eldönteni mi legyen a neve ,nekem Bálint tetszik a férjemnek a Dávid. Mikorra vagy kiírva? Én augusztus 17-re,de lehet hogy előbb meglesz a baba,a lányom 39 hétre lett meg császárral,4350 grammal és 53 centivel és a Zsanett nevet kapta. Eddig úgy néz ki hogy megint császár lesz. Te merrefelé laksz?
2010. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én Őrhalomban lakom! Julius 7-re vagyok kiírva:-) Ha nekünk fiú lett volna akkor a Bálint nevet kapta volna! De úgy néz ki kislány így Biankánk lesz:-) Lányom nagyon örül a kiscsajnak, ő a fiút elsem tudta volna képzelni. De gondolom csak megszokta volna!

Nekem is az eslő császáros baba volt, 4 kg volt, és farfekvésű. Őszintén szólva nem bánnám ha atesó is császáros lenne!!

2010. márc. 3. 20:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Én rettegek a császártól,nincsenek túl jó emlékeim. Elég rossz a gerincem ezért nem tudták oda beadni az érzéstelenítőt ahova kellett volna. Sokal följebb sikerűlt megszúrni a gerincemet,ezért egész végig rajtam volt az oxigénmaszk. Miután kitoltak a műtőből,5 perc múlva már fájt is a hasam. Pap doktor a fogadot orvosod? Te mennyit szoktál vizsgálatonként fizetni? Vizsgálatonként 2 ezret szoktam adni Szabadkai doktor úrnak,szülésért még nem tudom hogy mennyit fogok. 4 évvel ezelőtt a császár után 25 ezret adtam Szabadkainak, a másik orvos Pap volt és ő neki 5 ezret. Te és a párod hány évesek vagytok? Én 29 a férjem 36. Az első terhességnél császár előtt neked be kellett feküdnöd a kórházba? Engem 3 héttel császár előtt befektetek,majd miután meglett a baba még 1 hetet bent kellet töltenem.
2010. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyarmaton afp-nél a vért ugyan ott veszik le,ahol az integrált tesztre vették?
2010. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Afp-hez a vért a laborba veszik le. Nekem az integrált teszthez levette Gabika( az aszisztens az UH-ban)

Én 28 éves vagyok, férjem 40 éves. Nekem is be kellett feküdnöm a kórházban a császár előtt azt hiszem 1 héttel, és utána mikor meglett a baba, utána még egy hetet voltunk bent.

Én 4000 szoktam adni az orvosnak! Most készülök majd hozzá 4D uh-ra ott nem tudom mennyi lesz a tarifa, de azt mondta megcsinálja a 24.hét után.

Én majd most megyek a vércukorterhelésre, lányomnál is útáltam, pedig akkor csak tejet és zsemlét kellett enni/inni, most meg vmi cukros lötyit kell majd venni a gyógyszertárban!

2010. márc. 4. 06:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen Pap dr a fogadott orvosom! Lányom is nála született, tesó is nála fog:-)
2010. márc. 4. 06:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia én jövő héten Hétfőn kell mennem az afp-re. Borzalmas a cukros lötyi, nekem a lányommal 8 felett volt a cukrom,most meg 5,8 szénhidrát diéta mellett. 4 évve ezelőtt még zsemlét,tejet kellett vini,de amikor befektettek akkor már a cukros vízet kellett innom, sajna nekem azzal is magas volt a cukrom, azután következett minden étkezés előtt és után egy órával a vérvétel. Nekem a 1 terhességnél 2-szer kellett befeküdnöm a kórházba, először 1 hetet voltam bent a cukor végett, másodszora meg az egyik este annyira beindult a szívem, hogy be kellett mennünk a szülészetre, pont a főorvos Szép doktor úr volt bent, megvízsgált, először megkérdezte tőlem hogy hoztam e magammal ruhát, majd közölte hogy már csak szülés után mehetek haza. De a végén már elég magas volt a vérnyomásom és eléggé vízes is voltam. Na megyek kell mennem a védőnőhőz.
2010. márc. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!