Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fajta melltartó betétet...

Milyen fajta melltartó betétet vegyek, hogyha esetleg elkezdene jönni az előtejem? 21 hetes vagyok, szeretnék rá felkészülni. Rossmannban vagy DMben lehet kapni ilyet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a rossmannban vettem kék dobozos babydream márka és az első előtejekhez elég is , majd később kellhet vastagabb is , de egyemlőre nem kell drágább.

Talán még rá is érnél vele,még én sem használtam, de nem lehet tudni.

25 hetes kismami

2008. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még annyira nemfog folyni az előtejed,hogy arra szükséged legyen.Szerintem ráérsz még vele.
2008. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Brendonban vettem 6 db-os kiszerelésben, Avent mosható melltartóbetétet (2690 Ft-ért), de vannak eldobhatók is jóval olcsóbban (pl. 595 Ft-ért). Azt nem tudom, hogy Rossmannban vagy DM-ben van-e.
2008. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Tescoban megvettem a legolcsóbbat az ilyen esetekre. Már a 35. hétben járok és még nem kellett használnom. Egyébként nekem az eldobható szimpatikusabb, mint a mosható.
2008. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sokat kipróbáltam, olcsóbbat is és drágábbat is, de ami bejött az a Canpol Babies (Brendonban, Cora-ban lehet kapni), amiben a betétek egyenként vannak csomagolva (25 db-os, azt hiszem, de fontos, hogy amelyik nem egyenként csomagolt, az már vastagabb, és nekem nem vált be). Ez viszonylag vékony, mégsem ereszt át semmit. A Nuby szöszöl, a Rossmann-os és a Fixies pedig olyan vastag, hogy szűk felsőben teljesen kirajzolódik a körvonala, és nagyon látszik. Engem zavar, de lehet, hogy másnak ez természetes.

2008. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Most vettem a Tesco-ban Bruin (hygienic) melltartó betétet, és az eddigiekhez képest ez viszi a pálmát, és árban is nagyon kedvező. (az egyenként csomagolt kerül 380 forintba)

2008. szept. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!