Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebből baj, hogy ennyit...

Lehet ebből baj, hogy ennyit megittam?

Figyelt kérdés
Mensi után 2 héttel alapítványi bálon voltunk és megittam kb. fél deci pezsgőt a köszöntőkor. Mivel nem terveztük a babát így nem is számoltam azzal,hogy nem kéne inni. Ennyi ilyen hamar nem árt. Igaz?
2015. jún. 30. 10:53
1 2
 11/11 Alexa19 ***** válasza:

Kedves kérdező én is azt tudom mondani, hogy nem ártottál neki. Nem tudtam, hogy terhes vagyok (dec. 18-án fogant a baba) és szilveszterkor nem kevés vodkanarancs került elém mégis egészséges kisbabát várok. Minden rendben van vele és most vagyunk 30 hetesek.

Mielőtt valaki beleköt, hogy miért nem számítottam rá, hogy terhes vagyok az azért van mert azt mondta egy orvos, hogy nem lehetek terhes soha. Így nem is terveztünk babát.

2015. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!