Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan hogy a doki az...

Volt már olyan hogy a doki az uh-n nem találta a babókát 7 hetesen és egy héttel később vagy egy másik doki meg igen?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 17:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon fura,hogy nem látta.Én 6 hetes és 1 naposan voltam először és a hüvelyi uh-n már ahogy elkezdte,rögtön látszódott,h baba van,sőt,szívhangja is volt már. Szerintem nagyon felületes lehet a doki,mert az enyém alaposan uh-zott, szétnézett,hogy minden rendben van-e a medencén belül is,nem csak a babát nézte.Szerintem keress másik dokit,mert ilyen idősen már látszania kell legalább a petezsáknak.
2008. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 6 hetesen voltam először dokinál. Először nem látta, azt mondta talán petezsák, de nem tuti. Két nap múlva vissza kellett mennem, néztek vérből HCG szintet, ami azt mutatta hogy terhes vagyok. Utána újra megnézett minket a doki ultrahangal (sima hasi) és már látta őt, és a pici szivét is!

Az is lehet, hogy a készülékben van a hiba, vagy a dokiban?

2008. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Remélem hogy a készülékben van a hiba mert a hasamat néha érzem, és ma vettem észre egy pici előtejet a pólómon. A hőm ma is 37 volt. A tegnapi teszt +. Hétfőn vizsgált a doki és nem látott semmit.
2008. szept. 3. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!