Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevit vagy Gravidia? Szedjem...

Elevit vagy Gravidia? Szedjem mellé a folsavat (napi 2) és a MagneB6 (napi 2*2)?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem barmelyiket szeded, nem kell mast szedni hozza.

Nekem az elevit valt be, mert nem rakott ram + kilokat.


30 hetes kismami

2008. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a hipp natalra szavazok, mert termeszetes, es nem gyogyszer, hanem gyumolcskoncentratum, finom, olyan, mint a kubu. minden van benne, ami kell, de nem mesterseges.


van benne folsav, azt nem kell szedni melle, viszont magne b6ot minden masnap bekapok egyet (a béres félét, abbol eleg egy), mert elegge rosszul vagyok a magneb6tol valamiert :S


De szerintem barmelyik vitamin jó, tenyleg, amelyik neked jobban bejon, amelyiktol nem kapsz székrekedést, van aki érzékeny ra, amelyiktol nem rakodnak fel plussz kilok (ez is egyeni szerintem)

2008. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Elevitet szedek. Nem szedek mellé folsavat. A MagneB6-ot is orvos javaslatára szedem. Amíg az orvos nem javasolja szerintem nem kell MINDENT beszedni!
2008. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a Hipp Natal vállt be. A 12. hétig lehet hozzá folsavat is szeni. Magne B6 csak akkor kell, ha sokat keményedik a pocid, és az orvosod javasolja.
2008. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elevit és a gravida multivitaminok, tehát ha bármelyiket is szeded kozuluk, más (folsav, E-vitamin) már nem kell!!!!Hacsak az orvos valamiért nem látja szukségét. A Magne B6 izomlazító hatása miatt jo a haskeményedésre, kicsit a vérnyomást is csokkenti, szoval ha szukségét érzed, ezt még szedheted a vitaminokon kívul.
2008. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, elozo vagyok: a folsavboól, ha kulon szednéd, elég a napi 1, MagneB6-ból is a 2x1.
2008. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen akarod valamelyiket szedni? Ha igen, akkor más már nem kell. Azonban szedhetsz csak simán MagneB6-ot+neo-ferro-folgammát (vasat+folavat is tartalmaz), és egyél sok gyümit+zöldséget.
2008. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is Gravidát szedtem,mivel az orvos ezt javasolta /van benne jód is,ami nem árt terhesség alatt/, javasolta a Maltofer fol-t és a Magne B6-ot is.Mindet szedtem.Meg is lett az eredménye: erős, egészséges, 4300 g-os kislány lett! Megérte szedni.
2008. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, én is elevites vagyok, de szedem mellé a béres magnéziumot (250mg) , a folsavat (napi 1) és a maltofert (napi 1)is, a dokim javaslatára. Próbáltam a magne b6-ot is, de ha nem szeden be a 3x2-t akkor görcsöl a vádlim. Sztem kérdezd meg a dokid. Én így nyugodtabb vagyok, nem bízom abban, hogy a mai "felfújt" gyümölcsökben van vitamin, a biora meg nem telik...

27 hetes babaváró

2008. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!