Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire figyeljek hétvégén a...

Mire figyeljek hétvégén a strandon?

Figyelt kérdés
Szombaton családi strandolást tervezünk.16+4 hkm vagyok Természetesen vízbe nem megyek annyit nem érne pedig nagy strandolós vagyok :) Sokat vártunk erre a kis csodára :) A kérdésem az lenne h mire figyeljek oda? Ha pl lezuhanyozom majd akkor papucsba? Napon mennyit legyek? Vagy ne is legyen inkább egész végig csak hűvösbe? Ha leülök a medence szélére akkor csak törölközőre? Vagy ne is üljek medence szélére? Egyébként nem bikinibe leszek hanem rövidnadrág és bikini felső. Várom a válaszokat oltás is jöhet!
2015. jún. 11. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Napon szerintem 11-du 3 között nem nagyon, előtte utána lehet azért, nyilván nem érdemes túlzásba vinni.

Medence szélén is lehet szerintem ücsörögni, attól még nincs semmi baj.

Zuhanytól sem.

2015. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyedben csúcsidőben nem nagyon mennék napra, illetve a hasat többször letakarnám/lehűteném vizes törölközővel. A medencékben össze lehet szedni ezt-azt, abba nem mennék bele.
2015. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Medencébe semmi esetre se menj bele, zuhanyozni lehet, papucsban ajánlott a lábgomba elkerülése végett. Napozni terhesen nem ajánlatos, szerintem csúcsidőn kívül is a pocakodat mindig takard le, ne érjen közvetlenül és hosszú ideig Nap, mert megfő a baba.
2015. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké rendben van :) Köszi csajok!
2015. jún. 11. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!