Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok, de pár napja...

8 hetes vagyok, de pár napja elmúlt minden tünetem. Kicsit aggódom, mert sok rosszat hallani. Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Mondjuk eddig sem voltam valami nagyon rosszul, max 2-szer volt hányingerem. A mellem nagyon fájt, mára már enyhült. Viszont striás lett. Enni eszek sokat. De semmi más egyéb nem jön elő.
2010. febr. 25. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki! :o))

Vannak kismamák, akiknek semmi bajuk az ég világon, és persze a babával is minden rendben! Csak róluk nem cikkeznek annyit...

("Tünetmentes egészséges kismama, egészséges babával" unalmas lenne... :o))

Jó babavárást, használd ki a napokat mindenre, amit szeretsz csinálni!

2010. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen cseréltem volna veled. :-) Én a 16. hétig voltam iszonyatosan rosszul.
2010. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nyugtató!


De azért még szívesen fogadok több véleményt is!

Nektek is boldog babavárást!

2010. febr. 25. 13:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia , Én 9 hetes vagyok és nálam is hasonló a helyzet.

Megnyugtatott , hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Nekem a mellem érzékeny de csak ha megnyomom.A hasam fel van puffadva.Ennyi,ja étvágyam az van nekem is.

Boldog babavárást.

2010. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem sem voltak semmilyen tuneteim, nem volt hányingerem stb. semmi, az egész 9 hónap probléma mentesen telt el :)

Orulj neki és boldog babavárást :)

2010. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira furcsa ilyeneket olvasni,nekem a 10. hétig SEMMI DE SEMMI tünetem nem volt!!
2010. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik napról a másikra mult el a mellfelszülésem meg a mindjárt megjön érzésem, a következő tünet a baba mozgása volt. NEm jelent bajt!
2010. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó neked. Én minden reggel hányással kezdek, ha meg nem jön ki, kínlaszt egész nap. Még csak 10 hetes vagyok, de már nem bírom. A 7.-ik és 8.-ik héten semmilyen tünetem nem volt, a 9.-ik héttől azonban szenvedek. (mondjuk nem bánom, lesz egy szép babám)

Sok sikert!

2010. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!