Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncsi lennék, ki hogy...

Kíváncsi lennék, ki hogy viselte mentálisan a terhességét?

Figyelt kérdés

Az első terhességemnél már az elején teljesen magabiztos voltam, míg 6 évvel később a 2-nál bizonytalanság lett úrrá rajtam. Nem olyanoktól tartok, hogy nem tudom ellátni anyai feladataim vagy nem fogok megfelelni, sőt a babának is nagyon örülök és alig várom, hogy magamhoz öleljem.

Inkább a nagy pocak miatt kiszolgáltatottnak érzem magam közlekedéskor. Félek, hogy meglöknek, elesek, nem segítenek, vagy valami őrült kinéz, mivel egy nagy pocakos kismama könnyű préda, nem tudja úgy megvédeni magát, vagy úgy futni, mint normális helyzetben. Mitől van ez? A hormonok játszanak? Volt így valaki?


2015. máj. 19. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gondolataim nem voltak. Az utolsó két hétben viszont már nagyon foglalkoztatott a kilakoltatás gondolata, annyira szétnyomta a csontjaimat.
2015. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még csak most kezdett nőni a hasam, örülök neki viszont én már azt várom hogy legyen jó nagy.. (nyilván tudom hogy sok kellemetlenséggel jár és akkor nem leszek boldog a nagy hasammal) viszont nálam nincsenek ilyen gondolatok.
2015. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenekre én is gondoltam/gondolok. Most vasárnapra vagyok kiírva és sokszor tartok tőle,hogy esetleg vmi olyan történik amit leírtál. Volt már olyan,hogy véletlenül megütötték a hasamat,de csak éppen,hogy. Akkor jól le is hordtam a nénit,hogy nem bír szét nézni és a villamoson az utasok is igazat adtak nekem. Nem úgy kell leülni vki mellé,hogy ledobom magam és a karomat széttárom közbe 3 szatyorral...meg a forgó ajtóktól félek,amik a boltba vannak,pl Lidl ilyenek. Amit kézzel forgatsz. Ha vki megy előttem megtartom a 2 métert és utána megyek be én is. Meg hát a boltban itt-ott előszeretettel totyognak előttem az idős nénik,és nem merek előzni,mert eszébe jut,hogy mégis 20 dkg parizer kell nem 10,aztán megfordul úgy,hogy nem nézi meg kit üt le a kosárral...
2015. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a hormonok miatt vannak. Ilyenkor sokféle gondolat megfordul az ember fejében ami normál esetben nem.
2015. máj. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még csak a felénél járok, de már most imàdom a picim és rettegek, hogy valami történni fog, pedig alapból nagyon optimista tipus vagyok.

Az első 12 hét az rettegés volt, mert már volt egy vetélésem, és most is vérezgettem, és persze semmi terhestünetem sem volt, igy aggódtam, hogy él e még a babám. 12. hét után megnyugodtam, de most voltam dokinál és azt mondta rövidült egy picit a méhnyak, na mit ne mondjak, mennyire félek megint.., és még hol a vége

2015. máj. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,ma sikeresen majdnem felborított egy néni...mentünk a párommal a buszhoz,épp akkor fékezett le a megállóban,még az ajtók sem voltak nyitva,de a banyája elkezdett futni,(a buszon bezzeg jajj de öreg vagyok,kell a hely) engem is vitt magával. Na persze egy megállót ment. Egész idő alatt mondtam a magamét de úgy,hogy hallja is...ott ült tőlünk nem messze. Borzasztó,hogy mennyire nem figyelnek oda a másikra. És nem csak ránk,kismamákra,hanem a kisgyerekre sem.
2015. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!