Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ammónia mentes szinezővel meg...

Ammónia mentes szinezővel meg lehet csináltatni a hajamat?

Figyelt kérdés
9+1 kismami
2008. aug. 29. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan!Semmi baja nem lesz a picinek!26 hetes kismama
2008. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is festettem a hajamat már évek óta. Sötétbarnára festettem, de mindenki azt mondta, hogy ezt a "fekete" színt nem szabad most már rákenni a hajamra, mert felszívódik és baja lesz a babának. Egyébként rövid , eredetileg világos hajú vagyok és hát gondolhatod, hogy a lenövés hogy nézett ki. Sokat olvasgattam ebben a témában, és azt olvastam, hogy nem azzal van a baj ami felszívódik, hanem amit belélegzünk. Én is ammónimentes színezőre váltottam. 10 hetesen színeztem a hajam. Remélem nem lesz semmi gond. Sokan csinálják terhesen is, és nem hallottam, hogy bármelyik babának valami baja lett volna. Igénytelenül csak nem nézhetünk ki.
2008. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, semmi baj nem lesz.
2008. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!