Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 6 hetes, tegnap...

Ma vagyok 6 hetes, tegnap reggel és ma reggel is hánytam. Mind a két nap szinte csak savat. Mit tudtod rá ajánlani? Utána egész nap olyan érzédem van, mintha szét akarná marni a sav a nyelőcsövemet.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt felkelnél, egyél egy pár darab sima, háztartási kekszet! Ez felszívja a savat. Este készítsd az ágy mellé, hogy ne kelljen ezért se felkelni :)) A maró érzés ellen egy nagy pohár hideg tej vált be nálam legjobban .
2010. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az elsővel! Nem is gondoltam volna, hogy a háztartási keksz ilyen jól felszívja a gyomorsavat!

12km

2010. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2010. febr. 24. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is most vagyok a 7.hétben, de még nem volt hányinger, se hányás. De már kiokítottak az ismerős és tapasztalt anyukák, hogy a gyömbéres üdítő, vagy gyömbéres keksz, valamint a málnatea segít ilyen esetekben. És az is, ha gyakran kortyolgatva tudod pótolni a folyadékot, mert az a savasodást is visszaveti.

Jobbulást!

2010. febr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én baba piskótával kezdtem a napot,nekem ez segített. Ja és ha szedsz terhes vitamint, azt véletlenül se éhgyomorra szed, mert nekem azonnal ki is jött.

Jó babavárást!

2010. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a 17. hétig ezt csináltam... a reggel felkelés elött megevett keksz, enyhít.... meg a tej... meg nekem a kifli segített.. 3 hónapig szinte csak tej sajt és kifli ami nem jött ki belőlem.. jah és ahogyan már írták.. a vitaminokat sose éhgyomorra szedd...
2010. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szedek terhes vitamint, de azt mindig ebédelés után veszem be. :)
2010. febr. 24. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!