Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pesten tudtok ajánlani helyet...

Pesten tudtok ajánlani helyet ahol 4d-s ultrahangot csinálnak? Kb. mennyit szoktak kérni. Dvd-t is kapunk? Hány hetes terhesen érdemes először elmenni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én Hepinetben voltam 4D UH-on.Van több helyen is a városban Hepinet!! Nézd meg a honlapjukat www.hepinet.hu Nagyon jó! 11990ft-ot fizettünk kaptunk egy cd-t kb. 20 képpel és egy 25 perces Dvd-t is.Meg egy fényképet amit mindjárt odaadnak. Nagyon nagy élmény volt! Mi 24 hetesen voltunk és már nagyon formás volt...Minden jót! 29 hetes kismama
2008. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elözö vagyok kb. egy héttel elöre kell idöpontot kérni telefonon. És lehet menni hétvégén is. Mi is szombaton voltunk.
2008. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is ide menj, mindenki nagyon dícséri. én is ide szeretnék majd, lassan be is jelentkezek,mert már 21 hetes vagyok. Nem tudja vki,hogy lehet-e ott üdülési csekkel fizetni??? mondjuk aki már volt ott?
2008. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a Baross utcaiban voltunk nagyon arik 10.000 fizettünk dvd +véleményt+ 1képet adnak (az sima uh kép) nekem aznapra adtak időpontot mikor felhívtam őket mondjuk rendi volt a nő akivel beszéltem mert én a második alacsony AFP után kértem időpontot és szerintem hallotta hogy ki vagyok ja és a 1-es nőire nem adtak és azért mentem oda.
2008. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy örülök hogy hétvégén is lehet menni! :-))
2008. aug. 29. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom: www.4Dgenesis.hu

12.000 Ft-ba került, ez tartalmazza a cd-t a képekkel, az egész vizsgálatot dvd-n, illetve az orvosi leletet. Nagyon kedves volt a doktornő, és vizsgált majdnem egy órán át.

Voltam a Baross utcaiban is, de ott 15 perc után "kidobtak", és a nő sem volt valami kedves.

Ha a baba egészségére mész, hogy jól megnézzék, akkor érdemes már 14.héttől menni, ha a baba szépségére, akkor később, 25. hét után.

Minden jót!!

2008. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi két helyen is voltunk. A Magzati Diagnosztikai Központban 24 hetesen, és a 4dgenesis-ben 31 hetesen. Előbbiben 20 perces vizsgálat + dvd, + 3 kép 12 e Ft, utóbbiban tündéri szonográfus hölgy, kellemes zene, 1 órás vizsgálat, dvd, cd 48 db képpel, meg 1 kép színesben nyomtatva képeslapnak, szintén 12 e Ft. Nagyon jól éreztük magunkat, ha lehetne, minden héten mennénk! :) Csak ajánlani tudom mkinek! Ja, és kisírtunk még egy nyomtatott képet, amiért a párom adott 1000 Ft borravalót, de nem kért érte a hölgy semmit! A képek a babuci pofijáról, kezéről, lábáról, nunijáról készültek és eszméletlen jól sikerültek! Szombaton is lehet menni.
2008. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!