Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes és 5 napos terhes...

5 hetes és 5 napos terhes vagyok, ma hánytam először. A magne b6 is jó a hányás megelőzésére?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.Igen a magneb6 arra nagyon jó.Belölem szinte mnden kijött,elkezdtem szedni a magnét utána jobb volt,de azért jött kifelé ami akart,csak nem minden mint elötte :)

Minden jót :)

30hetes kismama

2008. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Biztos hogy enyhít a dolgon a magneb6, de mindenképp kérdezz rá az orvosodtól, hogy neki mi a véleménye róla( akár több dokit is megkérdezhetsz)

Tapasztalatom szerint, bután hangzik, de jobb ha kijön aminek kell, utána jobban vagy, ha nem jön ki, akár egész nap is rosszul érezheted magad és egész nap émelyeghetsz. Normális esetben nem tart olyan sokáig a dolog.

minden jót

2008. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal a magne B6 hányingercsillapító, szedhető terhesen, és ha szerencséd van, csökkenti a tüneteidet.

Próbálj többször keveset enni, soha ne legyen üres a gyomrod.

2008. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem segített a Magne B6 + a sima B6 vitamin, illetve a gyömbér tabletta.próbáld ki, hátha neked is beválik. Kitartás!
2008. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!