Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkeseredett 40h km vagyok!...

Elkeseredett 40h km vagyok! Hát már soha nem jön ki? Ma vagyok kiirva, rosszul alszom éjszaka, fájdogál a hasam, de a szülés csak nem akar beindulni! Tudom nyafogásnak tűnik, de kicsit ideges vagyok hogy mi lesz igy?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az orvossal kell beszélni, lehet hogy megindítja a szülést, de voltam olyan kismamával egy szobában, akinél a 41. hét végén se "spontán" szülés volt, hanem ki kellett "kényszeríteni".


Fel a fejjel!

2010. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én több, mint három hetet húztam rá - a dokik szerint. Egyedül én tudtam, mikor fogant, de senki nem akart nekem hinni. Meg akarták a kiírt időben indítani a szülést, holott semmi sem indokolta, tökéletes volt a lepény, az nst eredmények... Aztán kiderült, hogy ha nem ragaszakodom a magam igazához, akkor bizony lett volna egy koraszülött gyerekem.

Nehéz volt bírni, tudom, hogy ilyenkor az ember már túl szeretne lenni rajta, de tarts ki! Ha szerinted is a kiírt a jó időpontod, akkor ne aggódj, hamarosan be fog indulni, pihenj inkább addig, kell majd az erő!

2010. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Nyugalom, most ez a legfontosabb!

Bár én apuka vagyok, tudom milyen érzés, az én nejem is ráhúzott pár napot augusztusban, ezer fokban, szóval megértelek még én is, de nyugi, nem lesz gond, eljön az magától. Úgy látszik, még jól érzi magát a Pici, kijön úgyis, ha úgy érzi jönnie kell!

Szóval nyugi, minden oké lesz!

2010. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! nyugodj meg! Nem fog bent maradni! csak jól érzi magát odabent.

Két gyermekem van, holnap töltöm be a 38. hetet.

Az első babám kiírásának a napján zokogtam. Semmi jelem nem volt.Itt ültem a gép előtt, már nyűgös voltam bár nem nagyon értem rá, mert másnap konzultációm volt a fősulin. És ha már nem sülök akkor suliba megyek:) valami elfoglaltság kell:)

Úgy éreztem magam mintha nagyon várnék egy ajándékra amit már tuti nem kapok meg. Olyan mintha ha ma nem jön a baba akkor már soha.. Ma már nevetek ezen..

Este a kádban kipottyant a nyákdugó, de nem volt semmi fájás..Reggelre hányinger, hasmenés, és gyenge de már fájásnak nevezhető érzéseim voltak.. Iskolatáskábval és a kórházi pakkal mentem a dokihoz.. mivel a túlhordás végett naponta kellett már mennem ..

A doki megvizsgált és vigyorogva mentem ki a vizsgálóból.. Apa! Maradunk, estére lesz egy babánk!

Igaz indított szülés volt burokrepesztéssel, de rövid vajúdással és fél 5-re megszületett Zsófi.


Szóval ha most még reménytelennek érzed akkor is... rövidesen a karjaidban lesz a picurkád..


Megjegyzem én márc. 20-re várom de a doki a múlt pénteken fülembe tette a bogarat.. Egy héten belül meglesz.. na gondolod? aznap még fájásaim is voltak.. Azóta semmi... hehe.. a baba tudja mikor akar jönni!!


könnyű szülést és jó egészséget Nektek!

2010. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

bocsi.. utsó vagyok.. elgépeltem.. március 10-re várom..

nem is értem miért kapkodok a gépeléssel, hiszen nekem még van időm.:)))

2010. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De vicces!A 8:20-as válaszoló a férjem, aki úgy látszik a munkahelyén éppen netezik és nem dolgozik! :)


Szóval, nyugi!!!! Ne idegeskedj! Attól, hogy mára vagy kiírva még nem jelenti azt, hogy ma szülnöd kell, és azt sem jelenti, hogy baj van, ha csak pár nap múlva jön a baba.

Én július 29-re voltam kiírva, még az aznap reggeli NST is azt mutatta, hogy a kicsi fiam nagyon jól érzi magát, és még nem akar kijönni. Persze már én is szenvedtem, meg akkor kb. 35 fok meleg volt, elég kibírhatatlan volt, gondolhatod. Végül augusztus 1-én fogott bent a doki a kórházban, pedig még akkor se volt sok jele a szülés beindulásának. Másnap már keményedett a hasam, de így is augusztus 3-án indították be oxitocynnal a szülést. Délután meg is született a kicsi fiunk! :) Megnéztük férjemmel a méhlepényt, nagyon szép volt, még simán táplálta volna a Picit, tehát, ha nem indítják, akkor még akár 1 hetet is ráhúzhattam volna és az is normális.

Nyugalom! Gondolj arra, hogy már csak pár nap és a kezedben tarthatod a kisbabádat és ez a legcsodálatosabb érzés a világon!

Könnyű szülést! ;)

2010. febr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak, én pedig azt gyanítottam, h a 8.20-as az én férjem :D:D


Válaszolónak, én is túlhordtam, én is nyűgös voltam, értem, h mit élsz át, de ki fog jönni, ne aggódj, nemsokára babázol :)

2010. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez jóóó! 8.20-as, akkor most kinek a férje vagy? Nem az enyém az biztos! Bocsi, de ez annyira tettszik!!
2010. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hahó!


A 8.36-os hozzászólónak vagyok a férje!

2010. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 8:36-os válaszoló vagyok.

Hogy vagy? Van már valami jele a szülésnek? Remélem nem izgulsz (nagyon). Fő a nyugalom!

Csak ügyesen! Nemsokára Anyuka leszel! :)

Szép napot!

2010. febr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!