Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is hamarabb látszódott...

Nektek is hamarabb látszódott a második terhesség? És hamarabb éreztétek a babát?

Figyelt kérdés
Most 15+3 hetes vagyok, de már akkora a hasam, mint az elsőnél 20 hetesen. És már most 2-3 napja éreztem a babát, a kisfiamat a 17. héten éreztem először. Nálatok is így volt?
2015. ápr. 21. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Elsőnél a 16.héten kezdett látszódni és a 20.héten éreztem mozogni. Most a másodikat már 12 hetesen lehetett látni a.pocimon és 15 hetesen éreztem mozogni. Most vagyok 39 hetes már szépen látszik :)
2015. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel kb 20 hetesen kezdett látszódni és 19 hetes éreztem.másodikkal kb 12 hetesen látszódott és 13 hetesen éreztem.alig vártam h érezzem mert ugye tudtam h mennyire jó érzés!!igaz a vége felé már igencsak fájdalmas volt és kb másfélszer akkora volt a hasam mint az első gyerekemmel.a szülés előtti este olyan szinten fájt a fiam minden féle mozgása rúgása h alig vártam h abba hagyja.hajnal 2 -kor beindult a szülésem.mondjuk ha nem indult volna be akkor reggel 7-kor megindìtották volna.na de mindegy is nem ezt kérdezted :) boldog baba várást :) irigyellek :)
2015. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En 10 hetes vagyok es mar latszik.az elsovel 20 hetesen kezdett noni a hasam. Mozgast en is nagyon varom, imadtam kisfiamnal si. Vele csak 18 hetesen jottem ra, hogy az o :-)
2015. ápr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :) É az első babámat 16. Heten éreztem akkor lehet majd a másodikat előbb fogom? Nekem a 24. Hetig lapos volt a hasam egy picike dudor volt, csak szülés előtt volt igazi pocak (izmos volt nagyon a hasam doki azt mondta)
2015. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!