Vizeletben feherje?

Figyelt kérdés
Mi az az ertek ami mar nem elfogadott? Mert hogy megy felfele..
2015. ápr. 21. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én vizeletem leletében is voltak csillagos értékek (vizelet üledékben + baktérium, VVS: 1 db/ltr, laphámsejt: 32 db/ltr, FVS:46 db/ltr). Aggódtam is, de a nődoki azt mondta, hogy csak hüvelyváladék kerülhetett a vizeletbe és az okozta a nem normális értékeket. Újra le kellett adni reggeli első középsugaras vizeletet (amit úgy kellett csinálni, hogy előtte le kellett zuhanyozni és a lyukat be kellett fogni/tömni vattával). Így tettem és teljesen normális lett. :)
2015. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kerdest valoszinuleg.. Szoval nekem eleve a magas vernyomas miatt neztek. Es egy hete 224 vot a mai meg 286 (nem tudom miben merik bocsi ezt is csak telefonon mondtak). Szoval emelkedik. Kerdes meddig elfogadott. 24 oras gyujtesbol nezik.
2015. ápr. 21. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 300-ra emlékszem de nem vagyok benne biztos. Mintha azt olvastam volna.
2015. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rittanddel ***** válasza:

Én úgy tudom h a vizeletben a fehérje, magas vérnyomás, és vizesedés az terhességi toxémiára utalhat, ha már a 3ból kettő tünet megvan. Nekem a védőnő ezt mondta, mert vizesedem durván, de eddig a másik kettő tünetem nem volt szerencsére. Le is kopogom...

Itt egy link a témáról: [link]

2015. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én is tudom és sajna nálam megvan minden. Ezért kell hetente 24 órás vizeletet gyűjtenem amit néznek. Csak nem tudom mi az az érték a fehérjéből ami még belefér...
2015. ápr. 22. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Tenyleg 300.


[link]

2015. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem húzzuk soká... :(
2015. ápr. 22. 11:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Terhességi rángógörcs... pff...biztató... :( (amit a linkben olvastam)
2015. ápr. 22. 11:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért ne aggódd túl, ezek a linkek az ellenőrzés és kezelés fontosságát akarják bizonygatni. Ha betartasz mindent akkor nincs gond sem.
2015. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!