Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arthat a babanak a huvely gomba?

Arthat a babanak a huvely gomba?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama.
2010. febr. 21. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ha ki van kezelve akkor nem!!
2010. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak annyi, hogy nem szabad használni az eplikátort, a hüvelykúp felhelyezésekor. Az biztos, hogy kezelni kell....
2010. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos volt.

Ártani nem árt, de mindenképpen kezelni kell, ahogy az előttem lévő is írta. A kúpot kézzel kell felhelyezni.

2010. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Épp most vagyok én is benne,canesten kombit kaptam és ahogy előttem írták,csak kézzel szabad felhelyezni a kúpot,éppen a bemenethez.Aggódtam én is,mert nyitott a méhszáj és nehogy baja legyen a picurnak.Felszállhat a fertőzés hozzá.37+3 napos kismami
2010. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam amíg a belső méhszály zárt addig semmi baja nem lehet!És ha szülés közben kap valami fertőzést akkort is csak max pár nappal kell tovább bent maradni amíg ki kezelik a babát antibiotikummal,és utánna makk egészségesen mehettek haza!
2010. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fugg a fertozes jellegetol. Nekem Candidam van, nem adott ra semmit az orvos, mert nem artalmas a picire. Dietaznom kell, de majd csak akkor kezdem, ha megvan a baba.


39 hetes km

2010. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam baktériumot találtak, 39. hétben vagyok. Az orvos elmagyarázta hogy problémám lehet belőle szüléskor mert nem tudok esetleg rendes úton szülni (nem igazán értem de biztos igaza van), ezért kezelni kell. Antibiotikumot szedek és az előttem szólók által említett kúpot kell használnom (ahogy írták, kézzel felhelyezve).
2010. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!