Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadta fel valaki Janosi...

Fogadta fel valaki Janosi Ritat szulesznonek a sote Ien, mostanaban? Mennyi a tarifa nala? Tenyleg olyan jo?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nála fogok szülni, pénzről még nem beszéltünk, de nagyon kedves, szimpatikus, segítőkész, nekem ismerős ajánlotta. A vizsgálatok is nagyon vidámak, remélem a szülés is jó hangulatú lesz.:)) Nekem egyébként kb 20-30 ezer forintom lesz szülésznőre, ennyit szándékozom adni,de majd meglátjuk.
2010. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hátbiztos jó hangulatú lesz még pezsgőzni is fogtok.Kis naiv.
2010. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát inkább naiv legyek, mint ilyen tahó...

Ne aggódjál, annyi eszem azért van, hogy tudom, a szülés fájdalommal jár, de ettől még igenis lehet jó hangulatú. Ugyanis gyermeke születik az embernek,ami az egyik legnagyobb dolog. Szerintem. És nem, nem kérek fájdalomcsillapítást sem. előttem sokmillióan kibírták anélkül, én is ki fogom. A vajúdásnál pedig igenis fontosnak tartom, hogy legyen aki mosolyog az emberre, akivel akár viccelni is lehet, aditt esetben a saját nyomoromon is. Mert én ilyen vidám vagyok. Egyesek nyilván meg olyan kis savanyúak mint te.

2010. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a fájdalomcsillapításhoz szólnék. Remélem Neked tényleg nem kell hozzá folyamodnod. Én is pontosan úgy gondoltam, ahogyan Te. Sőtt nekem van egy igen vékonyka kolléganőm, aki szintén fájdalomcsillapító nélkül szült, ez még jobban felbuzdított, ha még neki is sikerül, akkor nekem biztosan fog. Sajnos nem így történt. Olyan fájásaim voltak, hogy majdnem elájultam némelyiknél. A szülésznő látta rajtam, hogy mennyire nem bírom, és Ő intézett nekem fájdalomcsillapítót, még épp időben.

Én Nagy Zsuzsanna szülésznőnél szűltem, nagyon kedves, rendes, segítőkész, tapasztalt.

2010. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!