Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes állapotos vagyok,...

30 hetes állapotos vagyok, szerintetek mikor kell menni terhesgondozásra legközelebb. (a 28-32 heti uh-m kész van ezt beadtam a dokinak) Mikor csinálnak NST vizsgálatot, és mikor nézik mennyire tágulok? Vagy milyen vizsgálatok lesznek a jövöben még?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kezelőorvosodnak kell megmondania, minden terület másképp csinálja. Engem behívott még 36 hetesen , nst a 38. héttől van nálunk, máshol már 36, sőt van ahol akkor már flowmedtria is van... szóval a dokid kérdezd!!
2010. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs választott dokim,az sztk-ba járok,ott meg nem a legkedvesebbek
2010. febr. 18. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk CET van 32.héten.Meg NST 36.héttől.Ezt tudom tutira.De ma megyek orvoshoz,utána okosabb leszek.29hetes vagyok.
2010. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi mi az a CET?
2010. febr. 18. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Kenetet vesznek.Meg még szerintem vérvétel is lesz hamarosan...Na,megyek dokihoz,és utánna írok,mit tudtam meg,mert én sem tudom már mik lesznek.Még uh-n sem voltam:-)
2010. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:-)Mondjuk az igaz,h nem mindenhol ugyanaz "rendszer".Szóval védőnődet kérdezd meg,ha a dokik nem olyan közlékenyek...
2010. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megint én:-) Itt 32 hetesen lesz a CET,vérvétel,meg az uh.
2010. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!