Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lejárt szavatosságú tökmagtól...

Lejárt szavatosságú tökmagtól ugye nemlesz baja a babának?

Figyelt kérdés
már mikor egy fél zacskóval megettem,akkor láttam hogy lejárt:D:S Olyan nagybaj nem lesz ettől ugye?Bocsánat a hülye kérdésért,majd nem kell ettől lehurrogni hogy ilyen hülye kérdést teszek fel,csak azért megkérdem:)Köszönöm(14h)
2010. febr. 17. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem lesz baja a babának!

Minden jót!

2010. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja attól ha lejárt.

De az én fiam kapott a tökmagtól olyan bélfertőzést alig tudták helyrehozni, 1 hónapig ment a hasa, semmi nem maradt meg benne.Én vigyáznék vele.Persze ha nem 1x ette, akkor nem hiszem,hogy félned kell ettől.De én a lányomnak még nem mertem adni,most 28 hós, mert félek nehogy vele is így járjunk.

2010. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jajj,lehet félreérthetően írtam,de nekem még nem született meg,még terhes vagyok és én ettem:)
2010. febr. 18. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!