Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor a magzat...

Milyen érzés amikor a magzat mozog?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok és olyan érzéseim vannak mint amik korog a hasam, de nem vagyok hes. mááskor meg mintha a puki végig menne a belemen(kicsit bizar érzés). lehetn ez a baba mozgása? kicsit hülye kérdés, de az elsõ babàm és ez elõtt nem voltak ilyen érzéseim. amugy a sziv dobogását lehet hallani, érezni? a párom elvileg már hallott valami sziv dobogáshoz hasonlót a pocakomban. ezis hülyeség?:D
2015. márc. 29. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyasmi érzės volt nekem, mintha kis buborék kidurranna a hasamban, de nagyon enyhén :)
2015. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyan érzést még nem vettem észre :) :(
2015. márc. 29. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt a 15.hettol mintha kapirgalna belul valami a hasfalamat ovatosan.Aztan pedig a 17-19hetig semmit nem ereztem,utana meg bokdoseseket.
2015. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor megrándul valami aprócska, általad nem irányítható izom. Mint mikor megráng a szemhéjad (már ha volt már ilyen neked), csak a hasadban. :)


Én először egészen alul éreztem, a szeméremdomb fölött pár centivel. Pontszerű, szerintem nem lehet összekeverni a bélmozgással.


A szívdobogás, amit a párod hallott, inkább a tiéd lesz. :) Az egész testedben lüktet a vér, így mindenhol érzékelni, ahol erekben gazdag a test.

2015. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elején, amikor kezded érezni, hogy forgolódik, mozgolódik, az olyan, mint amikor hasmenéses időszakban zuborognak a beleid. Amikor egy nagyot rúg, az meg olyan kb. mint amikor a szíved dobban egy nagyot, csak épp lent a hasadban.

Házi módszerekkel nem lehet hallani a baba szívverését, valószínűleg a párod talált valami vastagabb eret a hasfeladon, annak a lüktetését hallhatta.

2015. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15hetes vagyok 2-3napja érzem elsõ baba. (de szerintem 16de 15nek szamoljak)de én nem kevertem össze semmivel,mert ilyet azelött nem éreztem. olyan mint ha picit egy buborek.neki menne a hasad. nagyon jó érzès :) néha olyan mintha érezném azt is amikor forgólódik olyankor egymás utan tobbszor erzem az apro pockolodest ;)
2015. márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet azért nem érzem ezeket a buborékokat mert alapbol volt rajtam felesleg :( köszönöm a válaszokat :)
2015. márc. 29. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem feltétlen kell buborékot érezned, mindenki másképp írja le ezt az érzést. Pihenj sokat ha tudsz. Nemsokára úgy is bedurvulnak a rugdalózások ahogy a baba nő. :) máj lerúgása, vesébe lépés, tripla cukahara, de egyėbként mėg ez is vicces, :) Mindenkinek az utolsó hónap a nagyon nehėz.
2015. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!