Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes vagyok, és két napja...

22hetes vagyok, és két napja sokat szúrkál a hasam. Ez baj, vagy normális? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Szedek magnéziumot, de tegnap meg ma nagyon sokat szúrkál. Van hogy oldalt van,hogy középen,de leginkább alul,a szeméremcsont,meg közvetlenül akörül. Orvoshoz két hét múlva megyek.
2015. márc. 20. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj,nincsen,teljesen normális. Nő a méhed,nyúlnak a szalagok. Nekem még most is van ilyen a 31 hét elején. Milyen magnéziumot szedsz? Csak azt ne írd,hogy MgB6-ot,mert akkor sikítok!! :D
2015. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, ilyen gyógyszertári fehér dobozban van, ilyen pici fehér zacskóban. És a méhszalagok nyúlása ilyen ijesztő,nagyon kellemetlen érzéssel jár?
2015. márc. 20. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Húha,az valami más :D :D Én magnesium-citricii-t szedek,az nagyon jó,amit te írtál nem ismerem. Bizony,én is sokszor megijedtem,hogy mi baj van,de mindig megnyugtatott a doki is meg a védőnő is. Lesz még rosszabb is nyugi. Majd amikor úgy érzed mintha egy kő lenne a hasad alján,meg feszülni fog az egész. De kevés bosszúság ez ahhoz képest,amikor majd látod a kiságyban aludni. :)
2015. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!