Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hkm vagyok es a terhesseg...

30hkm vagyok es a terhesseg elejen nemis volt hasam. A 20. hettol latszott hogy terhes vagyok es kb. olyan mint ha 4-5honapos lennek . A bordamnal az a resz "ures" volt mar valakinek ilyen es nem lett baja a picinek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Most konkrétan van valami bajod? Mert nem értem, hogy hová akarsz kilyukadni!
2015. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is hasonló a helyzet. Már betöltjük a 29.hetet és szinte még csak 1-2 hete kezdett látszani hogy igazából terhes pocim van. :) Nekem se mondja meg senki hogy lassan a 30. hetet tapossuk. :) De én nem bánom hogy nincs olyan nagy hasam, mert eddig nem akadályozott semmiben. egyébként meg szerintem ez is egyedi adottságoktól függ kinek milyen nagy a pocija. :)
2015. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!