Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek az adatok normálisak?

Ezek az adatok normálisak?

Figyelt kérdés

A mamaneten levo táblázatot nem tudom elérni.

Kereken 13 hetes vagyok (a papír szerint 13+1d a biometriai adatok alapjan???)(ez mit jelent,ha az utolsó menzi első napjától mérek, hogy lehet több, mint 13 hét?)

CRL: 69

BPD: 21

FL (vagy FI) (láttam, hogy sokan kérdeztek adatokat, de ilyet nem láttam még, mi ez?)


A nyaki redő 1,2 mm. hólyagtelítődés látható (nálam vagy a babónál?? és ha nálam, az neki miért fontos? és ha nála?)


A lepény a fundusban tapad (az jó neki??)


Az az igazság, hogy az anyukam nagyon sokszor vetélt, meg négy hónaposan halva születték meg vele az egyik gyerekét, a párom családjában van értelmi fogyatékos, és borzasztóan aggódok! Csináltattam integrált tesztet is, még nincs meg az eredmény (kismamák! az istván kórházban ingyen csinálnak integrált vagy kombinált tesztet vagy hogy hívják, neten korbeneztem, eleg sok penzbe kerul mashol, nem kérdezik soha, szólni kell, de szerintem megéri)


nagyon orulok, hogy tulvagyok rajta, és a páromat is szerintem megérintette, hogy egy jó nagy monitoron látta az izgő mozgó apróságot.


2008. aug. 25. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó adatok! A biometriai adatok nekem is mindig eltértek a számított terhességtől. Azzal nem kell foglalkozni, főleg, ha még idősebbnek is mutatja a babát. Az azt jelenti, szépen fejlődik. Az FL a combcsont hossza.

Nekem a következő volt annó: BDP (fej átmérője):23mm, NT (nyaki redő):1,2mm. FL: 11mm, CRL (ülőmagasság):69mm, becsült súly:74g A telt hólyag a babáé és annak olyannak kell lennie. Szóval tökéletesek az adataid, megnyugodhatsz, ugyanis nekem is ugyanolyan volt mint a tiéd. Azóta már a 38. hétben vagyok, gyönyörűen fejlett kislánnyal a hasamban!

2008. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló én voltam. Még annyit, hogy én is csináltattam Integrált tesztet és annak is gyönyörű lett az eredménye, gyakorlatilag a lehető legjobb, 1:50000.
2008. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D dejó! megnyugodtam :) (egészen a következő vizsgálatig :))

Az integrált tesztnek nagyon orulok, hogy csinaltak a korhazban, es nem kellett kulon utanajarni (Raadasul ingyen), remélem azzal se lesz semmi gond :) nagyon nagy ajandek az internet is, ahol utana lehet kerdezni, nezni :)

(és most örömömben megyek hányni, de most azt se bánom :))

2008. aug. 25. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek az értékek teljesen normálisnak tűnnek, gratulálok!A hólyagtelítődést a babánál vizsgálják (többek között), ez mutatja, hogy megfelelően működik.
2008. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy nektek is összegyűlt a könny a szemetekben, amikor megneztetek a képet meg a leleteket?
2008. aug. 25. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!