Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hetes vagyok, és már kb....

34. hetes vagyok, és már kb. egy hete iszonyatosan fáj a hátam, mit lehet tenni ez ellen? És miért lehet ez, jelez valamit, eddig semmi bajom nem volt!?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok és nálam most kezdődött. Semmi baj, csak megterheli a gerincet- hátat a baba és a plusz súly. Nekem az segít ha a férjem néha meg maszírozza.
2010. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fájt a hátam, amikor hirtelen sokat nőtt a baba. Szerintem is csak attól van nálad, hogy megterheli a gerincet, ahogy a pocak húzza előre. Figyelj oda a helyes testtartásra, a medencét billentsd meg kicsit előre, húzd ki magad, vállakat engedd le. Én alapvetően így tartom magam és 39 hetesen már nem fáj se a derekam, se a hátam. Plusz a nyújtógyakorlatok is sokat segítenek.
2010. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lehet találni ilyen gyakorlatokat a neten?

Az amúgy igaz, hogy hirtelen sokat nőtt, ebből nem lehet baj?

2010. febr. 15. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos lehet a neten is találni, én egy Callanetics dvd-ről csainálom.

Nem hinném, hogy az baj lenne, legfeljebb ha épp ultrahangoznak az idő tájt, lehet hogy nagy babát fognak jósolni (mint nekem is). De azt se szabad készpénznek venni...

2010. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. febr. 17. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!