Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális h ennyire viszket a...

Normális h ennyire viszket a hasam alja? Megörülök annyira.

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre h viszket eddgi mindig fürdés utan kentem be azota már reggel is meg napközben.de annyira viszket h hozzáérni sem tudok.csíkokat nem látok rajta.sztetek tuti h az miatt viszket vagy lehet más oka is?köszi a válaszokat.39 h kismama
2010. febr. 14. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a bőröd húzódik, lehet, hogy "száll le" a baba és azért feszül a bőröd. Kenjed gyakrabban. Nekem nem volt csíkom a hasamon, egyedül a két kiálló medencecsontomnál lett néhány kis repedés, de már az is eltűnt. Sajna nem sokat lehet tenni, ez genetikai, de ha eddig nem csíkosodtál, szerintem már nem fogsz.


Sok boldogságot és könnyű gyors szülést, mert már nem sok van hátra! :)

2010. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

asszem tévedtem.most taliztam pár csíkocskával a pocakom alján.olyan piros mint a pávian segge:)áááá

hihetetlen h ilyen rövid idő alatt ki tud jönni.csak már a viszketés is múlna.vagy a lányom bújna már ki:()köszönöm a válaszodat.sok boldogságot...

2010. febr. 14. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon viszket a hasam, de nem csak az alsó részen, hanem a cicim alatt is, majd megőrülök tőle, nem akarom nagyon kaparászni, mert ott van a kislányunk buksija. Lehet, hogy Ő nyomja. Én hiába kenem, csak rosszabb lesz tőle.

Gondoljunk arra, hogy pár hét és elmúlik ez is.:)

38 hetes kismami

2010. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!