Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik nemtudnak nemi...

Kismamák, akik nemtudnak nemi életet élni a párjukkal terhesség alatt, ti hogy érzitek magatok?

Figyelt kérdés
Én-mi kibirjuk a baba végett a kezdetektől a nemi élet nélküli életet,de igy a vége fele,néha kezdem úgyérezni nemvagyok igazán nő hogy nemtudom megadni amire egy férfinak is szüksége van,néha előjön bennem hogy alig érintkezünk szinte csók is alig van...úgyérzem már kevés vagyok..lehet a hormonok nemtudom..van aki hasonló cipőőben jár? 34hkm

2015. febr. 27. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak 9 hetes vagyok és már kínlódok. Annyi, hogy ha más gond nem lesz, akkor 12 hetes korom után nekem már lehet.

Tényleg nehezen viselem, olyan mintha eltavolodtunk volna egymástól. Majdnem megszoktuk, hogy nincs. És nem jó így.

2015. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát én eléggé megleptem magam. előtte sose voltam nagy szeximádó, de azt együtt voltunk 4+3hetesen meg valahogy 6. hét környékén, és sokkal jobban élveztem mint előtte, nah de a férjem "bepánikolt" és nem voltunk onnan együtt a 6hetes kontrolig talán 1x a tizen valahányadik héten. nagyon rosszul bírtam. már tisztára bezsongva ébredtem éjjel...stb. de kibírtam :)
2015. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nálunk tiltva volt vérzés miatt, a nődoki a 12.héttől engedte.

Gyötrelem volt. Más is írta teljesen eltávolodtunk. Leültünk megbeszélni, hogy van igényem arra, hogy neki jó legyen. Sokkal jobb így több a kontakt nem "rázzuk" meg egymást minden érintéssel. Részemről kellemetlen kicsit de van bújás simi ölelés és ez jó!!

Tegnap töltöttem a 12. hetet óvatosszeretés volt de az éjjelt meg a mai napot végiggörcsöltem ugyhogy egy darabig felejtős megint. Viszont kellett mint egy falat kenyér. Reméljük nem lesz gond belőle!!

2015. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi a llegeslegelejetol tiltva vagyunk de mi jol birjuk.. en segitek neki amikor csak szeretne en meg pont beleestem abba hogy nem kivanom :D mi nem tavolodtunk el.. :) sokkal tobb az oleles csok bujas.. :) es ez mar 25 hete.. meg 15 het + 6 het kontrollig :D
2015. febr. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!