Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A popsimnál (rajta és alatta...

A popsimnál (rajta és alatta is) sötét színű, rövidebb kékes-lilás csíkok vannak mindkét oldalon 6-7 darab. Mi ez?

Figyelt kérdés

Ezek terhességi csíkok? A hasamon nincs semmi csík.

A hízás miatt van? Előtte nem volt rajtam felesleg most viszon a 27. hétre felszaladt 10 kiló, amiatt lenne?

Mit tehetek ellene? Mozogjak többet és kenegessem?


2008. aug. 23. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, ezek a terhességi csíkok. Tenni sokmindent nem tudsz, kenegetheted, de nekem az sem segít. Üdv. szintén 27 hetes kismama
2008. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:( Köszi.

És ez még fog vajon erősödni? Mert így se vmi szép látvány.

2008. aug. 23. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nekem is vannak a csípőmön, meg a köldököm körül. Szerintem lesz még több is :(
2008. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

a 20.hétig rajtam csak 5 kg volt, most a 26végén szintén 10, de szinte nem is látszik rajtam, nem hájként jött fel. a popsimon nekem 4 csíkom van, pedig nem nyúlt annyit mindt pl. a hasam... tornázok, rendesen eszek, kenem is csík elleni krémmel magam, ez van.

viszont jól érzem magam a bőrömben :) és ez a lényeg!!

2008. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A szülés után is megmerad de nem lessz ilyen lila.
2008. aug. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia bizony,ezek terheségi csíkoknak hívják,és nem az elhízástól van.,...a terhességtől...Nincs rá tudományos magyarázat,hogy miért keletkezik,de a lényeg hogy szülés után szépen lassan elkopik.Minden terhes anyukának van,kinek erősebb,kinek halványabban látszik.Nekem is volt,még a hónomalja,a bikinivonalam is teljesen bebarnult,de ma már(1év múlva)szép,és minden rendben.Ne aggódj emiatt!Mozgással és a krémektől nem fog elmúlni.... Minden jót!
2008. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Akkor nem rágódom rajta. Ennyit megér a kis Drága.:)

Egyébként én is jól érzem magam a bőrömben ettől függetlenül.:)

2008. aug. 23. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!