Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen külföldi nyaralásra...

14 hetesen külföldi nyaralásra készülünk. Mire kell vigyázni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvos véleményét kérd ki, attólfüggően melyik országba mész..a higiéniát tartsd szem előtt..és kérd ki a dokid véleményét, mert lehet védőoltásra lesz szükség.

Amint kiértek az első dolgotok az legyen, hogy felírjátok hol lehet orvosi segítséget kérni..tapasztalatból mondom,az ismerősök közt volt aki hazafele vetélt el,mert nem kapott megfelelő ellátást, ugyanis nem tudta hova kell menni ha rosszul van.Vigyázz magadra, jó nyaralást.

2008. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Köss betegbiztosítást is mindenképp, illetve uniós országok esetén csak egy nyomtatványt kell kikérni az OEP-től. Kérd ki, ha orvoshoz kerülnél, ne kelljen fizetned. Az előttem szólóval teljes mértékben egyetértek.

Én 13 hetesen mennék Horvátországba, tépelődöm is rendesen, de lehet, hogy inkább maradok a Balaton mellett egyelőre. Lehet, hogy nem éri meg a rizikót. Semmi másért egyébként, csak az orvosi ellátás miatt. Külföldön nehezebben igazodunk el, nem ismerjük a nyelvet, a rendszerüket. Nem tudjuk, hol keressünk kórházat egy túristaút alkalmával...stb.

Készülj fel alaposan, csak úgy indulj útnak, és ha hosszú az út, álljatok meg pihenni többször.

2008. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is pont 14 hetesen mentem Spanyolországba, minden rendben volt!

Ha zárva van a méhszáj, akkor lehet fürödni, de ha túl hideg a tenger, akkor inkább ne menj bele.

A tüző napot kerültem, inkább árnyékban voltam.

Melegvizes medencébe ne menj bele, és köss biztosítást.

Meg vidd magaddal a kiskönyvet.

Jó utazást!

2008. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Egyiptomba utazunk, unios tajkártyám van, utas biztosítást kötöttünk, már utánna olvastam hogy csak palackozott vizet, s teljesen főtt/ sült husokat egyek.

Mióta terhes vagyok, már fürödtem Balcsiban, Velencei tó, termál vízben, de semmi gond nem volt belőle. Eddig csak a szolitól tiltott el a doki, mert hogy vérbőséget okoz. Rosszul eddig egyszer sem voltam, remélem most már nem jön elő.

2008. aug. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!