Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma délben volt egy kevés...

Ma délben volt egy kevés erősebb szinü sárgás nyálkás folyásom, csak a wc papiron látszott, máskor is van ilyen kis nyálkás ha megtörlöm magam, de az fehér általában, ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok,tegnap óta nagyon kicsit viszketek odalent,de enyhén nem erősen.A folyásom egész terhességem alatt sok volt,kaptam már rá kúpot is,használt valamennyit,aztán újra előjött.Ma megijesztett ez a sárga szin,azóta voltam wcn,csak pici fehéres váladék jött ki.Szaga nincsen.Csütörtökön tudok orvoshoz menni,addig nem lesz baja a babámnak?Canesten krémem van itthol azzal kenegethetem addig magam?
2010. febr. 8. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Canestent használhatsz, bár a krém csak a viszketés ellen hat. Csütörtökig semmi baja nem lesz a babának. :-)


A folyásom nekem is sárgás, de az orvos szerint semmi hajom.

2010. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!