Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Hogy vigyázzak...

Mitől lehet? Hogy vigyázzak rá ezután?

Figyelt kérdés
uh képek a minap nézegettem most 15 hetes vagyok és amit 7 hetesen csináltak képet tök fekete lett. nagyon elkeseredtem.

2015. jan. 23. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt ennél nagyobb gondod sose legyen, másrészt, szkenneld be UH után a képet, vagy fotózd le.
2015. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rendben. na de miért történt?
2015. jan. 23. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
a NAPFÉNY okozza, ezek a papírok érzékenyek.
2015. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dehát egy mappában tartom őket....
2015. jan. 23. 12:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor is. A normál fotópapírnál sokkal érzékenyebbek és ha elindult a folyamat akkor nem áll le abban a pillanatban, hogy a mappába teszed. Nekem van olyan UH képem ami 5-8 évről ezelőtti és csak megbarnult. Az vsz. egy kiváló minőségű papíron volt, ez meg lehet, a széléről volt. (Az igazi filmnél is úgy volt, hogy gyártáskor megy a futószalagon a papír, ráöntik az anyagot és ami a közepén fut az mindig jobb minőségű mint ami a szélén van.)

Ahogy az első írta. Fénykép, szkennelés és több helyen tárolás.

2015. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hm, érdekes, én is 15 hetes vagyok, szintén 7 hetesen készült az első UH képünk, nálam is egy mappában van, de most ezen felbuzdulva megnéztem és semmi baja, olyan, mint mikor kaptuk. Viszont én is azt javaslom, hogy mindegyik szkenneld be vagy fotózd le, és tedd föl a gépre, így tuti meglesznek, én is így csinálom, mindegyik megvan a gépen, hiába van nyomtatva is.
2015. jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a minőség.Mikor mi annó megkaptuk, és hazahoztuk, nem volt mappába, és a fehér része megbarnult.Ilyen minőségű.Igaz én felszkenneltem, de képkeretben van most is, pedid 3 éves már.
2015. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De érdekes.... én most megnéztem anno a fiam UH képét amin 7hetes,ez 5évvel ezelőtti kép,és ugyanúgy néz ki.

Lehet manapság már valami "gagyi" papirt használnak :/

2015. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!