Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek korai...

Vicky anyu kérdése:

Volt már valakinek korai szülésvisszatartása? Most vagyok 25 hetes, nagyon aggódom a babámért! :' (

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen volt 20 hetesen a kisfiamnál. Sikerült visszatartani. Mi történt és milyen gyógyszereket kapsz?
2015. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!leírnád pontosan mi a baj?
2015. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen 32hetesen. A doki nem tiltott el az együttléttől és közben elkezdtem vérezni éjszaka. Ügyeletre bementünk 5 napig tartottak bent megfigyelésen kaptam tüdőérlelő szurikat. A kiírt előtt 1 nappal született meg :-)
2015. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szinte folyamatosan keményedett a hasam, napi 5-6 magnézium mellett is, de nem az a kellemetlen fajta, hanem gyakran csak görnyedni tudtam, annyira.Terhes gondozáson is mondtam a dokinak, de helyettesítő orvos volt csak és nem is foglalkozott vele. Csak megkérdezte volt-e vérzés, görcs, mikor voltam UH-n és ennyi. Mindenkit 2 perc alatt elintézett és kész!

1 ujjnyira már nyitva vagyok és méhszáj is elkezdett rövidülni. :'(

Holnapig kaptam haladékot, hogy befeküdjek a kórházba. Infúzió és injekció kúra lesz, szigorú fekvés és UH, mert a lepény sincs jó jó helyen. Egyelőre ennyit mondott az orvosom.

2015. jan. 8. 08:29
 5/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Szerintem már a kórházban kellene lenned. Drukkolok hogy minden oké legyen. Majd írj légyszives.
2015. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 26-hetes vagyok.Nagyon együtt érzek veled! Szurkolok a babádnak! A méh szájnál van a lepény?
2015. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok! :)

Ma kellett volna befeküdnöm, de csak holnap tudok, ilyen gyorsan elég problémás lenne embert tenni a helyemre. Pedig a munkámra minden mondható, de hogy megerőltető lenne az egyáltalán nem! És én még azt hittem, hogy majd innen megyek be a kórházba...

2015. jan. 8. 12:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos majdnem teljesen fedi a méhszájat :(
2015. jan. 8. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2015. márc. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!