Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-dik baba lenne. Mit tegyek?

3-dik baba lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 2 gyermekem a picivel itthon vagyok gyed-n.Terhes lettem(védekezés mellett)és nem tudom mit tegyek.Imádom a gyerekeimet és minden vágyam mindig az volt hogy 3 gyerekem legyen számomra ez az ideális család!De sajnos nem a legjobban állunk anyagilag.Nekem a gyedem nagyon kevés(45.000ft)a párom dolgozik szerencsére és ha tud még maszekolni is megy.De hát vannak kiadásaink és persze 3 gyerek pénz be is kerülne.

Mit tenétek?Minden nagy családos "szegényebb"?

Köszi a válaszokat,tanácsokat!


2010. febr. 5. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!Mi is a harmadik babát várjuk!És semmi pénzért nem vetettném el!!!Sajnos volt már egy vetélésem a kétfiamközött,és azt sem kívánom senkinek!Egy baba elvesztését nehéz feldolgozni!Vagy fel sem lehet igazán!

Nálunk csak a férjem keres én munkanélkülin vagyok,mivel megtudták hogy kisbabám lesz nem hosszabították meg a szerződésemet!De tudod ez sem keserítet el!Nekünk is van ház hitelünk,de eddig is kijöttünk a kis pénzünkből.

Jótanácsként mondom,tarzsd meg a babádat!Annál nagyobb öröme nincs az embernek ha babája születik!:)

2010. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat.

Igazából nem is nagyon jutott eszembe,hogy elvetesem.Számomra mindennél nagyobb öröm lenne ha 3 manócskám lenne!Imádom a gyermekeimet és mint minden szülő meg szeretne adni mindent a gyermekének.És úgye ahogy írtam és írtáttok ruha,kiságy,kellékek megvannak hely is lenne neki csak valahogy "hirtelen" történt a dolog.És mint mondtam van hitelünk,ez miatt is kicsit megijedtem,mert pont most gondolkoztam a munkába állással.

Váratlan helyzetek jönnek az ember életébe és ez most nekünk az...

Ja és én nem pontozok senkit le csak fel(ne is tegye senki).

2010. febr. 7. 14:45
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Hanem is nagyon jutott eszedbe hogy el vetesd akkor minek írtál?Akkor tulajdonképpen mi a kérdésed?
2010. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 34 hetes kismama, a 3. babit várom én is. Igaz mi terveztük, bár mi se vagyunk gazdagok, sőt teljesen átlagosan élünk. Sokat töprengtünk, hogy vállaljuk e a babát, de nagyon vágytunk rá és igy döntöttünk. A család teljesen kiborult, a szüleim és anyósomék se repkedtek. Sőt... De most már nagyon várják a babót és segítenek , amiben tudnak. Igaz, hogy néha félek, hogy majd anyagilag kijövünk e, de szerintem megoldjuk valahogy.
2010. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!