Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vérzés feltétlenül vetélésel...

A vérzés feltétlenül vetélésel jár eggyütt? Görcseim nincsenek. Szedem a Duphastont, de már egy hete vérzek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már egy hete vérzel, biztosan látott doki, ő mit mondott? Amúgy lehet, hogy te menstruálsz terhesség alatt, az is előfordulhat, de biztosat a doki mond neked.
2010. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn voltam dokinál,és szintén hétfőn kell viszamennem.6hetes vagyok petezsák 22mm,embrió 5mm szívhang még nem volt.
2010. febr. 5. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 12. héttől a 16. hétig véreztem,és nem görcsöltem duphasont és rutascorbint szedtem. Nálunk minden rendben volt,tavaly áprilisban egészséges, gyönyörű kislányom született:)

Remélem nálatok is minden rendben lesz!!!

2010. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!