Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 és féle hetes terhes vagyok!...

8 és féle hetes terhes vagyok! Eddig minden rendben. Ha a kimaradt menstuáció ideje körül (ami most lenne 20-a körül) barnázása van az embernek, az normális?

Figyelt kérdés
Nekem ma reggel enyhe barnás, halvány rózsaszínes folyás volt, mintha megjönne...de nagyon megijedtem, mert eddig minden rendben volt..de végig gondoltam, hogy holnap lesz 20.-a utoljára juni 20-án volt meg.Lehet ez csak a szervezet memoriája, és ilyenkor úgy csinál még mintha?Semmi más tünet, nem féj sehol, nem görcsös, hőm 37, melleim fájnak!Járt már valaki így ?Segítsetek..!Feleslegesen aggódom ?Köszi
2008. aug. 19. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 8 hetesen volt barnás folyásom és nem törődtem vele, aztán a 11. héten elkezdtem vérezni, kiderült, hogy van egy haematomám, egy vérömleny+a méhlepény egy része levált. Feküdnöm kellett egy hónapig, addigra múlt el. Én könnyelmű voltam, mondván nincs görcsöm, nem fáj semmim, "csak" a barnás folyás. Szerintem menj el a dokidhoz és nézesd meg magad, nehogy gond legyen!!!
2008. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Húúú, köszi...most megijesztettél..! :( Múltkor is volt egy enyhe rózsaszínes szerű kis elszineződés, mikor juli 20 körül kellett volna megjönnie..ezért gondolom, hogy csak emlékszik a test rá...mert amúgy közte semmi gond, soha nincs más színe, csak fehéres-enyhe sárga !Eddig tényleg semmi problémám nem volt, még rosszullétek sem nagyon, csak undorodás egyes kajáktól stb..!Mellek feszülése stb..!Remélem most is csak a mensi emlék és elmúlik ma !
2008. aug. 19. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartalak megijeszteni :( Az is lehet, hogy a következő menszesz miatt jött a rózsaszínes-barnás folyás, egyáltalán nem biztos, hogy gond van, tényleg, nyugi, az sem jó, ha sokat aggódsz! Dokihoz mikor kell menned? Én úgy gondolom, hogy nekem anno azért jött ez a haematoma, mert nem vettem vissza a lendületből, ugyanúgy csináltam mindent és a szervezetem figyelmeztetett, hogy állj, mert baj lesz. Amúgy amikor elkezdtem vérezni, még akkor sem volt görcsöm, fájdalmam, "csak" elöntött a vér, és gyorsan mentünk a kórházba, ott nézték meg UH-on, hogy mi a helyzet, de a vérzés 2 nap alatt elmúlt, viszont utána még 2,5 hétig barnáztam és feküdni kellett otthon. Most vagyok a 30. hétben, szóval nyugi, nem lesz gond, a baba ha meg akar maradni, sok mindent túlél!!!
2008. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi !A baj, hogy külföldön vagyok, és itt elsőre csak a 12.heti UH-ra megyek, mami még pár hét :( Addig én is már nagyon szeretném látni, minden rendben van-e, de sajnos nem lehet előbb ! Ha nincs görcs, nem vérzel,akkor mindek aggódni gondolják !Ha estig, holnap reggelig nem múlik, akkor visszamegyek az orvoshoz és kérek beutalót UH-ra, hogy nézzék meg ! De remélem holnap reggel, már sima fehéres lesz ! :)Most pihenek, fekszem, szerencsére én előtte sem hajszoltam túl magam, mert nem dolgoztam épp 3 hónapja már !Ezért remélem minden rendben van velünk ! :)Szóval köszi az infót:)
2008. aug. 19. 12:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére minden rendben, elmúlt egy napon belül, csak a test jegyezte meg a mensi idejét, és ez állítólag eltarthat t 4-5 hónapig is, de a 3.-ra el is múlhat :)

Szóval nincs gond ! :) Helyre jött !

2008. aug. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!